Hlavní navigace

Východočeská televize V1 zavádí pořad Ptáme se hejtmana. Podobně jako RTA

10. 5. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Předchůdkyně V1, televize RTA Východní Čechy, smluvně vyráběla krajský týdeník pro Královéhradecký kraj a stejný pořad pro pardubický magistrát, kde zpovídala primátora

Pravidelné dvacetiminutové okénko s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým (ČSSD) zavádí Východočeská televize V1. Nový diskusní pořad Ptáme se hejtmana bude mít měsíční periodicitu a na obrazovce se objeví vždy ke konci měsíce. Stanice jej přirovnává k politickým diskusím na celoplošných televizích, formát se ale spíše podobá dřívějším krajským a městským týdeníkům, které smluvně za úplatu připravovala předchůdkyně V1, televize RTA Východní Čechy, v jejímž bývalém studio V1 sídlí.

ICTZ23

K TÉMATU: Na návštěvě u… Východočeské televize V1 v Hradci Králové

“Na konci každého měsíce bude hejtman Pardubického kraje Martin Netolický s moderátorkou Věrou Hofmannovou rekapitulovat události uplynulého měsíce a zvát diváky na zajímavé akce v kraji,” přiblížila Lucie Šubrtová z produkce V1. “Východočeská V1 tímto pořadem pokračuje v tendenci uvádění městských a krajských formátů,” dodala. Televize vysílá v multiplexu 3 na území Královéhradeckého, Pardubického, Libereckého a části Středočeského kraje z vysílačů Černá hora, Krásné, Ještěd a Kamenná Horka. Její pořady si denně ladí až 70 tisíc diváků.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.