Hlavní navigace

Nový IPTV operátor nabídne v HDTV kanály Nat Geo Wild i Eurosport 2

6. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 8. 2010

Moravskoslezská společnost OrbisNet se stane od 1. září kromě služeb internetu a telefonu oficiálně také poskytovalem kabelové televize. Upozorňuje na to na svých webových stránkách. Firma již získala jako poskytovatel této služby registraci na posledním zasedání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV). V nabídce bude více než padesát programů, které bude možné kombinovat s internetem za zvýhodněnou cenu.

Mezi programy, které si OrbisNet registroval, jsou všechny základní české stanice (včetně těch rozhlasových) i placené kanály Cinemax, Filmbox nebo třeba Eurosport. Firma bude též nabízet programy ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). Půjde například o Novu Sport, National Geographic, Eurosport 2, Fashion TV, ale také novinku na českém trhu – stanici Nat Geo Wild. Vzhledem k oblasti působení, dle vlastní charakteristiky od Beskydských vrchů až po Ostravu a okolí, se v jeho nabídce objeví i kanály polské veřejnoprávní televize.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).