Hlavní navigace

Živé vysílání televize Z1 lze sledovat na titulní straně webu Peníze.cz

3. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
3. 6. 2010

Zpravodajská televize Z1 nabízí živé vysílání prostřednictvím finančního webu Peníze.cz. Přímo na homepage www.penize.cz je od nynějška umístěn samostatný minipřehrávač, který umí přehrávat vysílání Z1 v reálném čase – tedy zároveň s televizní obrazovkou, sdělila šéfredaktorka zpravodajství Z1 Jana Víšková.

K TÉMATU: Vysílání přes iPhone využívá prozatím pouze televize Z1

Vysílání se spustí samo po načtení domovské stránky a po najetí kurzorem se spustí i zvuk, který je možno kliknutím trvale zapnout. Tento dynamický prvek související s živým televizním vysíláním je jedním z prvních na českém internetu, upozornila Víšková. Podle generálního ředitele Z1 Zdeňka Šámala chce televize tímto živým internetovým vysíláním v kompaktní podobě oslovit i další renomované informační servery na nabídnout jim možnost doplnit tak a oživit jejich obsah.

ebf - partner 1

ROZHOVOR: Z1 nevyhovuje plánované pokrytí multiplexu 3, říká její ředitel

Živý stream na jiném než vlastním webu je už třetí technologickou novinkou televize Z1 po spuštění samostatného zpravodajského kanálu v mobilních telefonech a živém vysílání pro uživatele iPhone. Naše vize moderního média stojí především na nových technologiích. Přenesením živého vysílání do iPhone nebo na internetové stránky si může každý nosit naši televizi v kapse. To samozřejmě otevírá i nové možnosti našim inzerentům, dodal finanční ředitel Z1 Radek Hovorka.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).