Hlavní navigace

Značka luxusní tvrdé erotiky Brazzers vstupuje na trh placené televize nejen u nás

1. 1. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portál Brazzers.com patří v oblasti zábavy pro dospělé mezi jedny z nejpopulárnějších vůbec. Stanice bude nabízet právě produkci, která se tu objevuje.

Významná událost dnes proběhne na trhu placené televize v oblasti zábavy pro dospělé. Své vysílání včera ukončil hard erotický kanál Private Spice a diváci z České republiky, Slovenska i zbytku starého kontinentu, se budou moci seznámit se značkou Brazzers TV Europe. Ačkoliv televize jako taková je novinkou, Brazzers nemusíme jistě především mužské části publika představovat. Navazuje na tradici známého portálu Brazzers.com, který sám sebe označuje jako „nejlepší webovou porno stránku na světě“.

MM_SS3

K TÉMATU: Hard erotický kanál Private Spice končí, na trh vstupuje značka Brazzers

Kvalitou produkce je možné Brazzers TV Europe přirovnat k hard erotickým kanálům Penthouse. Stanice Penthouse HD 1 byla donedávna součástí nabídky služby Skylink, později byla nahrazena kanálem Hustler TV HD. Brazzers TV Europe bude součástí nabídek všech kabelových, IPTVsatelitních operátorů, kteří doposud nabízeli stanici Private Spice. Provozovatel kanálu už také zprovoznil jeho webové stránky, které lze najít na adrese: http://www.brazzerstveurope.com/. Obsahují mimo jiné jeho programové schéma.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.