Hlavní navigace

Zpravodajská televize Z 1 zahájila pracovní nábor

AKTUALIZOVÁNO Redaktoři, moderátoři, kameramani, technici, produkční i asistenti, to jsou všechno profese, které chce nyní nabrat do týmu chystaná digitální zpravodajská televize Z 1. Na internetových stránkách Z1tv.cz najdou zájemci celkem 15 druhů volných pracovních pozic. Televize, která v příštím roce zákonnou cestou znovunabyde svojí licence pro zemské digitální vysílání, nabízí svým budoucím zaměstnancům možnost podílet se na vzniku nového fenoménu ve zpravodajství a publicistice. Uzávěrka přihlášek je 15. ledna 2008.

Zatímco u kameramanů, techniků a střihačů žádá stanice Z 1 od uchazečů většinou tří až pětiletou praxi, zájemci o posty televizní redaktorů, moderátorů nebo asistentů mohou zkusit své štěstí jen se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním. Případné pracovní zkušenosti v oboru jsou samozřejmě i tady výhodou.

KL2018 Tip nominace

Ředitel připravované zpravodajské stanice Martin Mrnka už minulý týden pro server DigiZone.cz uvedl, že nově přijatých zaměstnanců by mělo být asi 25. Společnost První zpravodajská jako provozovatel stanice Z 1 podepsala 5. prosince také nájemní smlouvu k užívání budovy Hall Office Park v ulici U Pergamenky v pražských Holešovicích. Nová televize by měla začít vysílat do konce první poloviny roku 2008.

9. prosince 2007, 15:45 – Martin Mrnka zpřesnil pro server DigiZone.cz předpokládaný počet zaměstnanců této připravované televize. Celkový počet zaměstnanců Z 1 bude přes sto lidí. Údaj 25 zaměstnanců, který jsem řekl panu Potůčkovi, se vztahuje k těm, kteří nastoupí 1. ledna, napsal v diskusi k této aktualitě sám ředitel Z 1.

Našli jste v článku chybu?