Hlavní navigace

iPod Touch

Apple jde k soudu kvůli iTunes. Hrozí mu miliardová pokuta

Stačilo málo. Udělat z iPodu exkluzivní přehrávač pro hudbu z obchodu iTunes.

Jan Beránek

2. 12. 2014 16:40
Doba čtení: 1 minuta

Skype 5 pro iPhone má být rychlejší a jednodušší, ale vyžaduje aspoň iOS 7

Microsoft slibuje až pětkrát vyšší rychlost, nové uživatelské rozhraní či jednodušší ovládání skupinových konverzací. Nová aplikace již nemá obtěžovat opakovaným doručováním zpráv.

Jiří Macich ml.

11. 6. 2014 16:19
Doba čtení: 1 minuta

SugarSync pro iOS přináší řadu novinek

Aplikace cloudového úložiště SugarSync pro iOS v nové verzi přináší automatickou zálohu videí a fotek, streamování videí z cloudu, vylepšenou synchronizaci a další zajímavosti.

Jiří Macich ml.

19. 11. 2013 20:40
Doba čtení: 1 minuta

Air Bank uvolnila mobilní aplikaci pro iOS

Air Bank uvolnila aplikaci pro zařízení značky Apple se systémem iOS. Ta přináší několik zajímavostí jako je třeba využití tzv. rozšířené reality pro hledání bankomatů.

Jiří Macich ml.

6. 4. 2013 19:14
Doba čtení: 1 minuta

Nova Sport dorazila na iPhone, iPad a iPod Touch

Nová verze aplikace služby Voyo.cz jejím abonentům zpřístupňuje placený sportovní kanál Nova Sport v rámci základního předplatného. Přináší i další zajímavé novinky.

Jiří Macich ml.

22. 2. 2013 17:41
Doba čtení: 2 minuty

Abonenti služby Voyo.cz hledají na Smart TV sportovní přenosy marně, ale časem mají být dostupné

Voyo.cz je sice již dostupné pro chytré televizory značek Samsung a Panasonic, ovšem abonentům přináší pouze přístup do archivu filmů a seriálů. Atraktivní sportovní přímé přenosy z ne vždy lehce naladitelného kanálu Fanda anebo placeného sportovního kanálu Nova Sport jsou k dispozici jen na webových stránkách služby. Přenosy nejsou dostupné ani v aplikaci letos v létě uvolněné pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch z dílny společnosti Apple.

Jiří Macich ml.

30. 9. 2012 22:05
Doba čtení: 1 minuta

Voyo překvapivě nově pro iPhone a iPod Touch, Viera Cast stále se starou verzí aplikace

Video-on-demand služba Voyo, jejíž česká mutace spadá do internetových projektů televize Nova, se překvapivě dočkala aplikace pro iPhone a iPod Touch, jejíž příprava nebyla dopředu avizována. Aplikace je k dispozici v AppStore. Podporovány jsou konkrétně iPhone 4, iPhone 4S a přehrávač iPhone Touch ve třetí nebo čtvrté generaci s iOS 5 nebo pozdější verzí.

Jiří Macich ml.

31. 8. 2012 16:10
Doba čtení: 1 minuta

Druhý den Google I/O 2012: Chrome, Drive a Docs s novinkami

Druhý den konference Google I/O 2012 byl na novinky chudší. Přinesl Google Chrome a Google Drive pro mobilní zařízení Applu, podporu editace dokumentů v Google Docs i offline režimu a pár dalších drobností.

Jiří Macich ml.

2. 7. 2012 6:20
Doba čtení: 11 minut