Hlavní navigace

iVysílání.cz

Česká televize chystá tendr na provozovatele iVysílání. O2 končí smlouva

Především sportovní události jsou na internetu nejsledovanějšími přenosy. I proto chce veřejnoprávní médium posílit kapacity.

Jan Beránek

15. 7. 2016 10:55
Doba čtení: 1 minuta

Boj o první místo ve skupině strhal rekordy sledovanosti. Přenos ale padal

Poslední souboj v základní skupině otestoval servery O2 především proto, že zápas začínal ještě před polednem.

Jan Beránek

18. 5. 2016 6:30
Doba čtení: 1 minuta

TV Barrandov zpoplatnila většinu svého internetového archivu

Televize Barrandov zpoplatnila přístup k většině pořadů ve svém internetovém archivu. Měsíční předplatné vyjde za 79 Kč. Co a za kolik nabízejí konkurenční televize?

Jiří Macich ml.

11. 8. 2013 23:34
| 2
Doba čtení: 2 minuty

Česká televize ukázala, jak bude vypadat time-shift v iVysílání

Veřejnoprávní televize nabídne od března možnost vrátit se v živém vysílání na Internetu až o tři hodiny zpět. Podívejte se jak funguje tzv. time-shift.

Martin Vyleťal

19. 2. 2013 14:39
| 4
Doba čtení: 1 minuta

Samsung pozdržel vývoj aplikace pro přístup iVysílání

Majitelé chytrých televizorů a přehrávačů značky Samsung se aplikace pro přístup k iVysílání, tedy internetovému archivu pořadů České televize, opět nedočkali. Korejský výrobce elektroniky přitom naposledy sliboval, že aplikaci uvolní do konce minulého roku. Nestalo se tak. „Během přípravy aplikace iVysilani pro Smart TV se Samsung domluvil s Českou televizí na pozdržení tohoto projektu,“ uvedla pro Lupu Veronika Šoufková z českého marketingového zastoupení společnosti Samsung. 

Jiří Macich ml.

7. 1. 2013 18:43
| 2
Doba čtení: 1 minuta

iVysílání může být na televizních obrazovkách ještě letos

V nedávném článku jsme přinesli informaci, že Česká televize by ráda zpřístupnila svůj online archiv pořadů iVysílání pro moderní televizory prostřednictvím technologie HbbTV v druhé polovině letošního roku. Majitelé chytrých televizorů a další černé elektroniky značky Samsung by se však mohli iVysílání na televizní obrazovce dočkat dříve.

Jiří Macich ml.

13. 9. 2012 18:55
| 6
Doba čtení: 1 minuta

Český fotbal online: u ČT v HD zdarma, na Voyo.cz v SD jen pro předplatilete

O uplynulém víkendu proběhlo již druhé kolo nového ročníku nejvyšší české fotbalové soutěže. I letos jej mohou fotbaloví příznivci sledovat na Internetu. Od dob projektu FotbalŽivě.cz internetové fotbalové přenosy pokročily. Komentované přímé přenosy všech zápasů s opakovanými záběry, záběry z více kamer a informační grafikou přináší sázkařský web SazkaTip.cz zdarma, ovšem v nevalné obrazové kvalitě.

Jiří Macich ml.

6. 8. 2012 16:45
| 8
Doba čtení: 2 minuty