Hlavní navigace

seznamování

Je sex dating zlo? A jak se proměnily seznamky?

Dnešní seznamky jsou rychlé, plné geolokačních vychytávek a možností, které přinesly mobily. Co na New Media Inspiration zaznělo o seznamování na internetu?

Doba čtení: 2 minuty

Seznam.cz upravuje nové Lide.cz a bezděčně stvořil vlastní Messenger

Dramatická změna Lide.cz vyvolala mezi uživateli bouřlivé odezvy. Na tlačítko pro smazání účtu kliklo 20 tisíc lidí, reálně smazaných profilů je ale podle firmy mnohem méně.

Doba čtení: 4 minuty

Lide.cz se mění na seznamku, komunitní weby prohrály boj s Facebookem

Přebudování komunitní služby Lide.cz na seznamku sliboval Seznam už na loňský podzim. Z původního konceptu, který neustál nástup Facebooku, nezůstal kámen na kameni.

Doba čtení: 2 minuty

Olda Neuberger: Sociální sítě internetové seznamky nezabily

Byla by chyba myslet si, že sociální sítě pojedly seznamovací průmysl, a že seznamky stagnují či mizí. Jak dnes vypadá situace a kdo jsou největší hráči ve světě?

Doba čtení: 5 minut

Tinder, nový startup, nová seznamka, staronové nápady

Tinder by podle některých médií mohl být „příští Facebook“, podle jiných je to jenom dočasný úlet, něco, co chvíli zazáří, aby pak v tichosti zmizelo.

Doba čtení: 2 minuty

Centrum.cz potichu spustilo seznamku Jiskření.cz (Aktualizováno)

Již před pár týdny spustilo Centrum.cz celkem v tichosti novou seznamku Jiskření.cz. Web je zaměřen hlavně pro uživatele kteří hledají vážné seznámení a myslí to opravdu vážně, proto jsou na webu i placené funkce a jiné omezení pro uživatele kteří by to nemuseli myslet vážně a jen by zbytečně zahlcovali web. Na webu jsou i rady jak si správně vyplnit profil a zvýšit tak šanci na zaujetí protějšku.

4. 8. 2011 13:03
Doba čtení: 2 minuty

Neznáme se, slečno? Internet mění i seznamování.

Tuto větu budou muži používat čím dál tím méně. V offline světě se seznamujeme jinak, než na Internetu a zdá se, že Internet začíná převládat.

Doba čtení: 2 minuty