Hlavní navigace

Samsung nabídne k nové televizi i přístup do vybraných českých S/VoD a IPTV služeb

12. 7. 2018

Sdílet

Samsung QLED 2018

Aktuálně nabízí tuzemský ekosystém chytrých televizorů Samsung přístup do šesti IPTV aplikací – kromě aktuálně přidané Skylink TV je to Kuki TV, Lepší.TV, Sledování.TV, Moderní.TV a 4Net.TV. Na zprovoznění dalších IPTV a S/VoD služeb Samsung údajně stále pracuje.

Vzhledem k rozšiřující nabídce IPTV, VoD a SVoD knihoven se společnost rozhodla nabídnout všem kupujícím k letošním modelovým řadám i volný přístup do vybraných mediaték. Čím vyšší modelovou řadu si zákazník koupí, tím širší přístup získá.

Kuki na dva měsíce, HBO Go na půl roku

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro koupi Ultra HD (4K) televizorů z číselné řady NU71 až NU73, budou moci zdarma využívat služeb IPTV platformy Kuki TV po dobu dvou měsíců.

K televizorům Premium Ultra HD, tedy modelům s označením NU74 až NU8, získají noví majitelé kromě dvouměsíčního přístupu do Kuki TV i možnost sledovat zdarma po dobu dalších tři měsíců i kompletní obsah videoportálu Voyo.cz. Ten provozuje a obsahem zásobuje televizní skupina Nova.

Kdo se rozhodne rozšířit domácnost o nejvyšší letošní modelovou řadu televizorů Samsung využívajících technologii QLED, dostane kromě dvouměsíčního předplatného služeb Kuki a možnosti tříměsíčního přístupu do Voyo.cz i půlroční subskripci do online videotéky HBO Go.

Všechny zmíněné služby jsou podmíněné připojením chytrého televizoru k internetu, některé navíc požadují i garanci minimální rychlosti připojení. Nabídka rozšířených videoslužeb by pro nové zákazníky měla platit do konce letošního roku. Postup pro aktivaci jednotlivých doplňkových služeb najdou zájemci na webu výrobce.


Autor: Samsung

Jednotlivé úrovně bonusových videoslužeb při nákupu letošních modelových řad televizorů Samsung.

Co přinášejí jednotlivé platformy

Internetová televize Kuki TV nabízí sedmdesát kanálů různých žánrů a možnost jejich zpětného zhlédnutí po dobu dvou dnů. Díky implementované VoD službě nazvané Navíc seriály umožňuje přehrávat vybrané seriály z jednotlivých programů až půl roku po jejich odvysílání.

ANALÝZA: Kuki – černý kůň tuzemských IPTV služeb 


Zdroj: Kuki TV

Nabídka Seriály na platformě Kuki TV.

Voyo.cz je podle vyjádření televize Nova největší videotékou svého druhu v České republice. Divákům nabízí české i zahraniční filmy a seriály, sportovní přenosy a předpremiéry některých seriálů z produkce mateřské stanice.

RECENZE: Jaké je nové mobilní Voyo? Dobrý základ, ale také zbytečná pochybení 


Autor: Skupina Nova

Mobilní aplikace Voyo.cz.

Videotéka HBO Go nabízí nejen produkci HBO, ale i filmových studií, jako je Warner Brothers. Divák si může vybrat z kompletní nabídky všech řad seriálů, jako je Hra o trůny, Westworld nebo Bratrstvo neohrožených. Obsah tvoří zhruba čtyři tisíce seriálových epizod a široká nabídka filmů vysílaných s českým dabingem nebo v původním znění s českými titulky. Vlastní sekci tvoří i tituly pro děti.

TEST: HBO GO mění design i aplikace pro televizory. Krátce jsme ho vyzkoušeli


Autor: Bohumil Herwig

Home page videotéky HBO Go.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).