Hlavní navigace

Televize Seznam má sledovanost 0,5 %, představila novinky v programu

17. 12. 2020

Sdílet

Televize Seznam Autor: Seznam.cz

Jarní změny ve vysílání TV Seznam zvýšily její podíl na sledovanosti na současných 0,5 % (listopad 2020). Dnes se označuje jako plnoformátová stanice pro celou rodinu. S vývojem sledovanosti je spokojena.

„Vývoj sledovanosti a odsledovaného času je pro nás známkou, že se divákům změna programového schématu líbí. V nadcházejícím roce chceme v tomto trendu i nadále pokračovat, přidáme opět větší množství kvalitních pořadů a soustředíme se i na výrobu vlastní tvorby,“ prohlásil ředitel TV Seznam Ivan Mikula.

Večerní zprávy v 18.25 se budou od 4. ledna 2021 vysílat i o víkendu. Pondělí bude vyhrazeno zábavě, například akvizičním seriálům Pravda a spravedlnost (Crownies) nebo Kněz na útěku. V únoru se od 20.00 vrátí Šťastné pondělí Jindřicha Šídla. 

Úterní večery budou ve znamení klasických českých filmů. Středeční prime time obsadí pořad Moje místa a od března také romantický seriál 800 slov (800 Words). Ve čtvrtek zůstávají v hlavním vysílacím čase Záhady Josefa Klímy, dále dokumentární série Mluvčí mrtvých a seriál Nezvěstní (The Missing). V pátek a v sobotu budou filmy, přičemž ty páteční budou animované. Nedělním hlavním pořadem bude Inspektor George Gently.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 12. 2020 20:57

    dejvkatel LBC

    Přeji Televizi Seznam trpělivost a především, ať nepoleví od současného obsahu, protože sledovanost se bude zvedat velmi pomalu. Jde o celkem pestrý program a dobrou alternativu k nudným tuzemským komerčkám, kdy tuto úlohu kdysi nějákou dobu plnil Barrandov.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).