Hlavní navigace

Do čela UPC se postaví Frans-Willem de Kloet, Václav Bartoň odchází

„S Frans-Willemem de Kloet získáváme velmi zkušeného nástupce znalého prostředí Liberty Global,“ konstatoval výkonný viceprezident European Broadband Operations Liberty Global Diederik Karsten.
Lukáš Polák
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nového generálního ředitele bude mít od 1. ledna příštího roku největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika. Do čela firmy se postaví dosavadní ředitel Business Services Liberty Global, která je matkou UPC, Frans-Willem de Kloet. Ten bude zodpovědný v UPC za vedení firmy a její provoz. Dosavadní generální ředitel UPC Václav Bartoň funkci opouští z osobních důvodů. Chce dát přednost rodině a zálibám. Bartoň nastoupil na pozici generálního ředitel UPC Česká republika v roce 2002. Dosavadní šéf UPC si působení u tohoto operátora pochválil, především pak profesní tým, který se mu podařilo vytvořit.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Digitální kabelovka UPC přišla i ve třetím čtvrtletí o další zákazníky, bylo jich 382 tisíc

V prvé řadě bych chtěl poděkovat Václavovi za jeho úspěšné vedení naší pobočky v České republice a upevnění jejího postavení na tamějším trhu. Plně respektuji jeho rozhodnutí ukončit svou více než dvacetiletou kariéru v sektoru a dlouholetou obětavou práci pro naši skupinu. Přeji mu vše nejlepší, uvedl při této příležitosti výkonný viceprezident European Broadband Operations Liberty Global Diederik Karsten. S Frans-Willemem de Kloet získáváme velmi zkušeného nástupce znalého prostředí Liberty Global, dodal Karsten.

tip Majerik MM_K

ČTĚTE TAKÉ: Digitální kabelová televize UPC přišla ve druhém čtvrtletí o další tisíce zákazníků

Firma se chce pod vedením nového generálního ředitele dále soustředit na B2B segment a pokračovat v jeho rozvoji. Klíčovým se stala v této oblasti v roce 2011 akvizice společnosti Sloan Park. UPC Česká republika provozuje rozsáhlou optickou síť, která propojila dříve oddělené regionální sítě a vytvořila národní síť pokrývající 90 % země s propojením do sousedních zemí a několika moderními datovými centry. Jsem přesvědčen, že Frans-Willem naváže na dosavadní růst a dovede českou pobočku do další fáze s využitím nových příležitostí a s výhodou zázemí Liberty Global, konstatoval Diederik Karsten.