Hlavní navigace

Do čela UPC se postaví Frans-Willem de Kloet, Václav Bartoň odchází

21. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„S Frans-Willemem de Kloet získáváme velmi zkušeného nástupce znalého prostředí Liberty Global,“ konstatoval výkonný viceprezident European Broadband Operations Liberty Global Diederik Karsten.

Nového generálního ředitele bude mít od 1. ledna příštího roku největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika. Do čela firmy se postaví dosavadní ředitel Business Services Liberty Global, která je matkou UPC, Frans-Willem de Kloet. Ten bude zodpovědný v UPC za vedení firmy a její provoz. Dosavadní generální ředitel UPC Václav Bartoň funkci opouští z osobních důvodů. Chce dát přednost rodině a zálibám. Bartoň nastoupil na pozici generálního ředitel UPC Česká republika v roce 2002. Dosavadní šéf UPC si působení u tohoto operátora pochválil, především pak profesní tým, který se mu podařilo vytvořit.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Digitální kabelovka UPC přišla i ve třetím čtvrtletí o další zákazníky, bylo jich 382 tisíc

V prvé řadě bych chtěl poděkovat Václavovi za jeho úspěšné vedení naší pobočky v České republice a upevnění jejího postavení na tamějším trhu. Plně respektuji jeho rozhodnutí ukončit svou více než dvacetiletou kariéru v sektoru a dlouholetou obětavou práci pro naši skupinu. Přeji mu vše nejlepší, uvedl při této příležitosti výkonný viceprezident European Broadband Operations Liberty Global Diederik Karsten. S Frans-Willemem de Kloet získáváme velmi zkušeného nástupce znalého prostředí Liberty Global, dodal Karsten.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Digitální kabelová televize UPC přišla ve druhém čtvrtletí o další tisíce zákazníků

Firma se chce pod vedením nového generálního ředitele dále soustředit na B2B segment a pokračovat v jeho rozvoji. Klíčovým se stala v této oblasti v roce 2011 akvizice společnosti Sloan Park. UPC Česká republika provozuje rozsáhlou optickou síť, která propojila dříve oddělené regionální sítě a vytvořila národní síť pokrývající 90 % země s propojením do sousedních zemí a několika moderními datovými centry. Jsem přesvědčen, že Frans-Willem naváže na dosavadní růst a dovede českou pobočku do další fáze s využitím nových příležitostí a s výhodou zázemí Liberty Global, konstatoval Diederik Karsten.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).