Hlavní navigace

Honoráře pro blogery na Lupě

18. 10. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Počet spotů i blogů na Lupě roste sice pomalu, ale přece. Za září jsme tak opět vybírali z několika desítek spotů ty, které si zaslouží honorář, a vybrali tak následující blogy: http://management.blog.lupa.cz http://jankuv.blog.lupa.cz http://internet.blog.lupa.cz http://vir.blog.lupa.cz http://tester.blog.lupa.cz http://hostujitedyjsem.blog.lupa.cz http://peen.blog.lupa.cz http://koppel.blog.lupa.cz http://peter.blog.lupa.cz 

Počet spotů i blogů na Lupě roste sice pomalu, ale přece. Za září jsme tak opět vybírali z několika desítek spotů ty, které si zaslouží honorář, a vybrali tak následující blogy:

http://manage­ment.blog.lupa­.cz
http://jankuv­.blog.lupa.cz
http://internet­.blog.lupa.cz
http://vir.blog­.lupa.cz
http://tester­.blog.lupa.cz
http://hostuji­tedyjsem.blog­.lupa.cz
http://peen.blog­.lupa.cz
http://koppel­.blog.lupa.cz
http://peter.blog­.lupa.cz 

Všem oceněným blogerům děkujeme za skvělou práci a ostatním adeptům držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně. Připomínám rovněž, že příjemci honorářů za blogování se můžete stát i vy – stačí u nás založit blog a začít jej plnit kvalitním obsahem hlavně o Internetu a IT.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 - 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.