Hlavní navigace

K příjmu placených kanálů CS Linku už není třeba smlouva

14. 8. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
14. 8. 2007

Společnost Trade and Technology (TaT), jeden ze dvou distributorů dekódovacích karet k satelitní službě CS Link, od srpna zavedla možnost předplatného placených programů bez nutnosti písemné smlouvy. Zákazníci si tak mohou v jakékoli prodejně satelitní techniky zakoupit dekódovací kartu pro stanice CS Film, XXX Xtreme, Galaxie sport, HBO, Nonstop Kino a Film Box.

S platností od srpna 2007 již není vyžadována papírová písemná smlouva, vlastnoručně podepsaná zákazníkem, ale postačuje zaplacení příslušné částky předplatného na příslušný bankovní účet odpovídající danému programu. Platba musí tak jako doposud obsahovat variabilní symbol (10-ti místné číslo karty), informovala společnost na svých internetových stránkách.

cif 24 - early cena - média

Zaplacením jednorázového poplatku na jeden, tři, šest nebo dvanáct měsíců sledování kódovaného programu zákazník automaticky přistupuje na všeobecné smluvní podmínky, které společnost vystavila na adrese www.t-t.cz a dala je k dispozici v tištěné podobě na svých pobočkách v Praze, Brně a Ostravě.

Vzhledem k tomu, že v zásobách distributorů a prodejců je ještě velké množství karet k prodeji se starými instrukcemi o nutností podepsat smlouvu, prosíme tyto, aby při prodeji karet informovali zákazníky o zjednodušení podmínek, dodává TaT.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).