Hlavní navigace

Kdo z blogerů na Lupě dostal za leden honorář?

6. 2. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jako každý měsíc, i za ten první letošní se nejlepší spoty na blozích na Lupě dočkaly finančního ohodnocení. Potěšující bezpochyby je, že se mezi „zavedené“ blogery dostalo několik nových nadějných jmen, takže jim držme palce, ať se mezi svými kolegy uchytí. Vybrány k ocenění tedy byly spoty z následujících blogů:

Jako každý měsíc, i za ten první letošní se nejlepší spoty na blozích na Lupě dočkaly finančního ohodnocení. Potěšující bezpochyby je, že se mezi „zavedené“ blogery dostalo několik nových nadějných jmen, takže jim držme palce, ať se mezi svými kolegy uchytí.

Vybrány k ocenění tedy byly spoty z následujících blogů:

KL22 hlasovani

http://iphone­.blog.lupa.cz
http://mmm.blog­.lupa.cz
http://jilm.blog­.lupa.cz
http://suchy.blog­.lupa.cz
http://austin­.blog.lupa.cz
http://koppel­.blog.lupa.cz
http://halogan­.blog.lupa.cz
http://jankuv­.blog.lupa.cz
http://nelson­.blog.lupa.cz

Všem oceněným blogerům děkujeme za skvělou práci a ostatním adeptům držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně. Chcete-li se příjemci blogerských honorářů od Lupy stát i vy, máte dveře stále otevřené – stačí u nás založit blog, začít jej plnit kvalitním obsahem hlavně o Internetu a IT, a peníze mohou začít chodit i vám.

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 - 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.