Hlavní navigace

Připomínáme: Křišťálová Lupa a Czech Internet Forum 2008

Redakce

Připomínáme, že už jen do neděle 26. října, tedy pouze necelé dva týdny, lze hlasovat v anketě Křišťálová Lupa 2008. Vybírat můžete nejlepší weby a projekty v sedmi kategoriích: e-shop, veřejný sektor, freemail, vyhledávač, zpravodajství, zábava, magazín, blog a komunitní server. V každé vyhlašované kategorii máte na výběr z pěti širokou internetovou veřejností nominovaných adeptů na ocenění. Všichni registrovaní hlasující budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Výsledky ankety budou…

Připomínáme, že už jen do neděle 26. října, tedy pouze necelé dva týdny, lze hlasovat v anketě Křišťálová Lupa 2008. Vybírat můžete nejlepší weby a projekty v sedmi kategoriích: e-shop, veřejný sektor, freemail, vyhledávač, zpravodajství, zábava, magazín, blog a komunitní server.

V každé vyhlašované kategorii máte na výběr z pěti širokou internetovou veřejností nominovaných adeptů na ocenění. Všichni registrovaní hlasující budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Výsledky ankety budou vyhlášeny na slavnostním večeru 27. listopadu 2008, kde bude rovněž vyhlášen projekt roku a bude také udělena anticena. O těchto dvou speciálních kategoriích částečně na základě i vašich dřívějších nominací bude rozhodovat odborná porota.

Blíží se také odborná konference Czech Internet Forum 2008.

Našli jste v článku chybu?
13. 10. 2008 16:50
Myslim, ze ve srovnani s Invexem je u Kristalovky preci jenom nekolik rozdilu - treba nasobny pocet ucastniku (hlasujicich) kazdy rok ve srovnani s predchozim rocnikem :)
13. 10. 2008 12:53
uživatel si přál zůstat v anonymitě
není to s Křišťálovou Lupou tak trochu jako s Invexem? Nominace připomínají archeologocký výzku, osobnosti působí dojmem, že je tam někdo nominoval za peníze ...