Hlavní navigace

Nová pozice Investigation Discovery v satelitní službě CS Link

20. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
20. 7. 2011

Satelitní služba CS Link dnes přistoupila ke změně jedné z programových pozic, které slouží prozatím k interním testům této platformy. Na pozici 23,5 stupně východně došlo k výměně pozice Disc. Travel CZ za Investigation Disc.CZ. Znamenalo by to, že operátor se rozhodl do budoucna nabízet svým zákazníkům nikoliv program Discovery Travel and Living, ale stanici Investigation Discovery.

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba CS Link testuje nové stanice. Používá kompresi MPEG-4!

BRAND

Uvedený program není možné sledovat na klasických kartách. Již několik měsíců (od února) pozice slouží pouze pro interní testy a zatím tak ani není jasné, zda se program nakonec v nabídce objeví. Platí to i pro kanál Discovery Science. Obě pozice se nachází na transpondéru (frekvenci) nizozemské služby Canal Digitaal, kterou vlastní stejně jako CS Link lucemburská společnost M7 Group. Program Investigation Discovery, jak již z názvu vyplývá, se orientuje výhradně na dokumenty věnované kriminalistice a vyšetrování.

Parametry příjmu jsou následující: Astra 3B (23,5 stupně východně), 11739/V, SR 27500, PIDy: SID 6046, VIDEO 519, AUDIO 94, PICTURE 519, norma DVB-S2, kódování CryptoWorks.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).