Hlavní navigace

Program AXN Sci-fi přichází s novým logem a seriály

20. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

20. 4. 2010

Od dnešního dne se představil kanál AXN Sci-fi s novou podobou svého loga. To má především odrážet změny v jeho programové skladbě. Mezi novinkami se objeví seriály Pán času, Pravěk útočí a Dark Angel. Kanál pokračuje ve vysílání kvalitních sci-fi seriálů a má k dispozici řadu dalších programů, jež by měly přilákat k obrazovkám i ženské publikum, uvedla k této změně manažerka HBO Česká republika Pavla Brožková.

AXN Sci-fi má ve střední Evropě vice než 5,5 milionu předplatitelů a vysílá v šesti zemích, mimo České republiky také v Polsku, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a Bulharsku. Kanál se soustřeďuje na filmy a seriály s tématikou science fiction. Jeho cílovou skupinou jsou diváci ve věkové kategorii od 16 do 49 let. Novou podobu mají také webové stránky na adrese www.axnscifi.com, které slouží jako rozcestník pro jednotlivé regionální mutace.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.