Hlavní navigace

Programovou nabídku rozšíří i další operátoři. Noel získala STV 3

23. 10. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 10. 2008

Na svém posledním zasedání schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) rozšíření programové nabídky nejen kabelové televizi TKW, ale také společnostem Telefónica O2 Czech Republic a Noel, v.o.s. První ze zmíněných operátorů může rozšířit svou O2 TV o kanál CS mini, který je součástí vysílání CS Filmu. Analogová kabelová televize Noel z jižní Moravy by měla brzy zařadit do nabídky programy Leo TV, Public TV, Sport 5, DoQ (Doku Klub) a Fishing and Hunting.

Za zmínku stojí určitě i fakt, že se společnosti podařilo získat licenci pro šíření slovenského sportovního kanálu STV 3 – Trojka. Kabelová televize Noel nabízí analogové programy převážně v menších lokalitách na jižní Moravě. Jde např. o Dubňany, Ježov, Rohatec, Těmice a Vranov. V programové nabídce je možné najít mezi jinými Novu Cinemu, Markízu, ProSieben a Vivu. Na posledních pozicích testuje Noel digitálně také české a rakouské DVB-T.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.