Hlavní navigace

Recesistický český offline blog získal mezinárodní cenu

3. 7. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zaměstnancům společnost ET Netera zřejmě smysl pro humor nechybí a díky tomu si vysloužili ocenění v letošním ročníku The International Business Awards v kategorii Consumer Entertainment/Information. Porotě se zalíbil Offlineblog. Před rokem na volné reklamní ploše vedle sídla společnosti v ulici Milady Horákové na Letné umístili obyčejnou tabuli o rozměrech 2×2,4 metru. Obrázek o tom, co na ní křídou už přes rok píší, si můžete udělat z fotek na offlineblog.cz.

Zaměstnancům společnost ET Netera zřejmě smysl pro humor nechybí a díky tomu si vysloužili ocenění v letošním ročníku The International Business Awards v kategorii Consumer Entertainment/In­formation. Porotě se zalíbil Offlineblog. Před rokem na volné reklamní ploše vedle sídla společnosti v ulici Milady Horákové na Letné umístili obyčejnou tabuli o rozměrech 2×2,4 metru. Obrázek o tom, co na ní křídou už přes rok píší, si můžete udělat z fotek na offlineblog.cz.

Přesycenost inzercí a dalšími tradičními formami propagace je čím dál větší a tyto nástroje postupně ztrácí na účinnosti. My razíme jinou cestu, která je v mnohém obtížnější, ale daleko více pasuje k duchu a atmosféře naší firmy. Zároveň podle ohlasů okolí, klientů i vlastních lidí velmi dobře funguje, tvrdí Ondřej Čihař, marketingový manažer společnosti ET Netera. Navíc má Offlineblog velmi pohodlnou administraci: stačí žebřík, hadr, voda a křída. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).