Hlavní navigace

Serverhostingové centrum Tiscali

17. 12. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Tiscali otevřelo v Holešovicích nové datové centrum o rozloze 380 m2 s přístupem 24 hodin denně, se zálohovaným zdrojem elektrické energie, elektronicky řízenou klimatizací a celodenním monitoringem. Serverhostingové centrum je vybaveno domácí konektivitou dvakrát 100 Mb/s přes NIX a Tiscali ČD-Telekomunikace, mezinárodní konektivitou 155 Mb/s na Tiscali ve Frankfurtu s 280 mezinárodními peeringovými partnery. Srdcem sítě Tiscali je její evropská IP páteřní síť, skládající se z několika…

Tiscali otevřelo v Holešovicích nové datové centrum o rozloze 380 m2 s přístupem 24 hodin denně, se zálohovaným zdrojem elektrické energie, elektronicky řízenou klimatizací a celodenním monitoringem. Serverhostingové centrum je vybaveno domácí konektivitou dvakrát 100 Mb/s přes NIX a Tiscali ČD-Telekomunikace, mezinárodní konektivitou 155 Mb/s na Tiscali ve Frankfurtu s 280 mezinárodními peeringovými partnery. Srdcem sítě Tiscali je její evropská IP páteřní síť, skládající se z několika uzlových okruhů o kapacitě 622 Mb/s po celé Evropě. (TZ)

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.