Hlavní navigace

Seznam.cz: u inzerátů ve vyhledávači nyní i screenshoty

Jiří Macich ml.

Seznam.cz začal na stránce s výsledky vyhledávání zobrazovat u všech inzerátů ze systému Sklik, které se objevují nad výsledky hledání, screenshot odkazované stránky. Česká portálová jednička tak navazuje na experiment se zobrazováním screenshotů u inzerátů nad výsledky vyhledávání ve světě (tj. na globálním webu). Před několika týdny jsme se po kladném zhodnocení získaných zkušeností rozhodli k nasazení screenshotů i do běžného vyhledávání na Seznamu, píše Jiří Chomát na stránkách blogu…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Seznam.cz začal na stránce s výsledky vyhledávání zobrazovat u všech inzerátů ze systému Sklik, které se objevují nad výsledky hledání, screenshot odkazované stránky. Česká portálová jednička tak navazuje na experiment se zobrazováním screenshotů u inzerátů nad výsledky vyhledávání ve světě (tj. na globálním webu). Před několika týdny jsme se po kladném zhodnocení získaných zkušeností rozhodli k nasazení screenshotů i do běžného vyhledávání na Seznamu, píše Jiří Chomát na stránkách blogu systému Sklik.

Provedených změn je o něco více, než je možná patrné na první pohled. Ano, byl přidán screenshot, ale byl také lehce upraven i vzhled inzerátu Skliku, velikost fontu a barva podkladu inzerátů. Oproti předchozí podobě byl odstraněn i oddělovač, který se zobrazoval mezi inzeráty, vysvětluje dále Jiří Chomát a dodává: Vzhledem k výše popsaným změnám doporučujeme inzerentům sledovat výsledky kampaní v Skliku, aby na ně mohli adekvátně reagovat.