Hlavní navigace

Slevový agregátor Skrz.cz zavírá svůj affiliate program Rival

14. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Po čtyřech letech chce Skrz vyměnit starý systém za novou inzertní platformu. Přepnout by na ni měl během prosince.

Zásadní rozhodnutí, které muselo přijít. „Stáli jsme před možností systém celý přepsat nebo měsíce upravovat a vylepšovat. Po zvážení všech byznysových priorit jsme se rozhodli platformu už nestavět i pro agregátory třetích stran, ale pouze pro interní účely našeho vyhledávače,“ vysvětluje šéf Skrz.cz Petr Kováčik

MMF24

Do Rival.cz je dnes na straně inzerentů zapojeno několik set aktivních inzerentů. „Proti tomu stojí nižší desítky slevových agregátorů,“ říká Kováčik s tím, že pro inzerenty se nic neděje, protože je během prosince přepnou do nové inzertní platformy. „S agregátory třetích stran ukončujeme spolupráci ke  konci listopadu a očekáváme, že nejspíše založí vlastní affiliate program, nebo se připojí do affiliate programu slevových serverů,“ dodává Kováčik.

Letošní rok je pro slevový vyhledávač jedním z nejrušnějších. Firma očekává meziročně 40procentní nárůst tržeb. „Přepsali jsme kompletní jádro všech aplikací a spustili jsme spolupráci s velkými hráči z e-commerce scény,“ tvrdí Kováčik. Další prioritou je pro čtyřletou firmu momentálně dokončit inzertní platfomu, která bude sloužit pro inzerování jen na Skrz.cz." 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).