Hlavní navigace

Affiliate marketing

Michal Hardyn (5dm): S Plnou peněženkou chceme být v TOP 100 českých e-shopech

Plná Peněženka vrací zákazníkům peníze za realizované nákupy přes internet. Michal Hardyn a jeho tým pracují na navýšení počtu partnerů i uživatelů.

Doba čtení: 9 minut

Slevový agregátor Skrz.cz zavírá svůj affiliate program Rival

Po čtyřech letech chce Skrz vyměnit starý systém za novou inzertní platformu. Přepnout by na ni měl během prosince.

Doba čtení: 1 minuta

Rozmáhá se těžba bitcoinů počítači napadenými malwarem

Brian Krebs nahlédl do ruského „partnerského programu“ platícího za šíření těžebního malwaru. Program běžící od května získává BTC zatím v hodnotě stovek dolarů denně.

18. 7. 2013 11:31
Doba čtení: 1 minuta

Tripomatic chce prorazit v USA, přidal 75 amerických destinací

Vítěz loňské Startup Show, brněnský plánovač výletů Tripomatic, potvrzuje své globální ambice. Od včerejška je možné si s ním naplánovat výlet přes celé Spojené státy po městech i do přírody.

26. 1. 2012 15:32
Doba čtení: 1 minuta

Jak pracuje s affiliate kampaněmi Kasa.cz nebo O2

Affiliate reklama bývá často opomíjena jak zadavateli, tak médii. Ke škodě obou, ovšemže pracovat se s ní musí umět. Jaké mají zkušenosti a jaké postupy volí ti malí i velcí?

Doba čtení: 4 minuty

Mobilní affiliate marketing má posunout vlnu zákazníků do obchodů

Majitelé mobilních telefonů nechtějí reklamu, ale chtějí z nich rovnou nakupovat. Jak to zaonačit, na to se snaží přijít řada firem a definovat tak mobilní affiliate marketing. Jaké jsou trendy?

Doba čtení: 3 minuty

Affiliate marketingu se daří - jen v ČR VIV NETworks vyplatil přes 31 miliónů Kč na provizích

Affiliate marketingu v Česku se relativně daří a investice do výkonnostního marketingu stále rostou. Společnost VIV NETworks, která operuje významnou světovou affiliate síť CJ v ČR, SR a Maďarsku zvěřejnila své výsledky za prvních 15 měsíců svého podnikání. Pouze v ČR výplatila za toto období přes 31 mil. Kč na provizích, přinesla zákazníkům přes 330tis. objednávek v celkové hodnotě přes 1 mld. Kč. 

16. 7. 2011 14:41
Doba čtení: 1 minuta

Čeho se vyvarovat při využívání affiliate marketingu

Affiliate Marketing vyžaduje úzkou spolupráci mezi inzerentem a partnerem. Aby účast v něm přinášela peníze, nestačí „nahodit kódy na web“ a čekat, co to udělá. S affiliate je třeba pracovat, vybírat, optimalizovat. Co a jak?

Doba čtení: 5 minut