Hlavní navigace

Stable.cz: k hostingu bezpečnostní software zdarma

Jiří Macich ml.

Poskytovatelé webhostingu se v poslední době předhánějí v různých akcích pro nové zákazníky. Nedávno Active 24 přišlo s nabídkou dárku v podobě optické myši k hostingu na platformě MS Windows, nově konkurenční Stable.cz pro změnu rozdává licenci k bezpečnostnímu nástroji Spy Sweeper, který chrání před spywarem, adwarem, rootkity, trojany. dialery nebo phishingem. Nabídka platí pro klienty, kteří si v období mezi 19. únorem a 16. březnem objednají hosting ve variantě Standard či Profi. (Tisková…

Poskytovatelé webhostingu se v poslední době předhánějí v různých akcích pro nové zákazníky. Nedávno Active 24 přišlo s nabídkou dárku v podobě optické myši k hostingu na platformě MS Windows, nově konkurenční Stable.cz pro změnu rozdává licenci k bezpečnostnímu nástroji Spy Sweeper, který chrání před spywarem, adwarem, rootkity, trojany. dialery nebo phishingem. Nabídka platí pro klienty, kteří si v období mezi 19. únorem a 16. březnem objednají hosting ve variantě Standard či Profi. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
20. 2. 2007 16:14
Vůdce (neregistrovaný)
No nevím já mám Stable docela rád. A dávat program který ještě ochrání pc je super.
20. 2. 2007 12:58
Bláha (neregistrovaný)
Ale jo, pobavit tihle hoši umějí. Šli byste k nim s takovými referencemi? "Mezi naše zákazníky patří velké společnosti ale i jednotlivci se svými bogy, fotogaleriemi a soukromími prezentacemi."