Hlavní navigace

Televize Z1 zařazuje nový diskusní pořad Velký byznys

15. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 11. 2010

Diváci zpravodajské televize Z1, která vysílá také atraktivní dokumenty programů National Geographic a History Channel, se dnes večer dočkají nového diskusního pořadu Velký byznys, jehož moderátorem bude Miroslav Motejlek, který je také provozovatelem webu na adrese www.motejlek.com. V nedávné době zde mimo jiné spekuloval o možném prodeji digitální televize Barrandov mediálnímu impériu italského premiéra Silvia Berlusconiho.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Televize Z1 aktualizovala svoji aplikaci Z1TV live pro iPhone

Motejlek je bývalým vedoucím ekonomické redakce časopisu Týden, v současné době působí na volné noze. Provoz webu Motejlek.com financuje bývalý spolumajitel portálu Centrum.cz Ondřej Tomek. Podle vlastní charakteristiky pořadu Velký byznys, který se bude vysílat s týdenní periodicitou, si bude Motejlek zvát nejtěžší váhy českého a slovenského byznysu. První hostem bude průmyslník a podnikatel Andrej Babiš. Je to profesionál dokonale se orientující v oboru a jako novinář si nepotrpí na přehnané zdvořilosti, diskuse, které vede, proto budou vždy zajímavé, uvedl k Motejlkově angažmá generální ředitel Z1 Zdeněk Šámal.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.