Hlavní navigace

The Daily bojuje o přežití, propouští a omezuje obsah

1. 8. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

The Daily propustí několik desítek lidí a média se zmiňují o tom, že může brzy ukončit vydávání. Prozatím ale samotné The Daily tvrdí, že nikoliv. Propouštění a rušení rubrik je prý na základě zpětné vazby čtenářů, kteří například nechtějí číst sport ani názorové rubriky. Padesát propuštěných lidí přitom představuje 29 % z celkového stavu.

The Daily propustí několik desítek lidí a média se zmiňují o tom, že může brzy ukončit vydávání. Prozatím ale samotné The Daily tvrdí, že nikoliv. Propouštění a rušení rubrik je prý na základě zpětné vazby čtenářů, kteří například nechtějí číst sport ani názorové rubriky. Padesát propuštěných lidí přitom představuje 29 % z celkového stavu.

The Daily bylo s velkou slávou spuštěno v únoru 2011 jako jedna z publikací vycházejících „výhradně a pouze na iPadu“. Minulý měsíc New York Times přineslo informaci, že The Daily je meziročně ve ztrátě zhruba 30 milionů dolarů.

Zdroj: The Daily Cuts a Third of Its Staff

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.