Hlavní navigace

Ukážeme vám jak přejít na IPv6

13. 10. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Ačkoli se zdá, že v Evropě budou IPv4 adresy k dispozici ještě minimálně prvních šest měsíců roku 2012, globálně došlo k jejich vyčerpání už v únoru. Je tedy čas přejít na moderní a vyspělý protokol IPv6. Zdá se vám to příliš komplikované, technicky náročné a nedosažitelné? Navštivte školení IPv6 na Linuxu, kde se dozvíte vše potřebné o fungování IPv6, o přechodu i o nasazení ve velkých sítích. Školení se koná 31. října od 9 do 17 hodin ve školící místnosti Internet Info, která se nachází na…

Ačkoli se zdá, že v Evropě budou IPv4 adresy k dispozici ještě minimálně prvních šest měsíců roku 2012, globálně došlo k jejich vyčerpání už v únoru. Je tedy čas přejít na moderní a vyspělý protokol IPv6. Zdá se vám to příliš komplikované, technicky náročné a nedosažitelné?

Navštivte školení IPv6 na Linuxu, kde se dozvíte vše potřebné o fungování IPv6, o přechodu i o nasazení ve velkých sítích. Školení se koná 31. října od 9 do 17 hodin ve školící místnosti Internet Info, která se nachází na Praze 6 v blízkosti stanice metra Hradčanská. Získejte na toto školení slevu.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).