Hlavní navigace

VIDEO: Televize uctily památku zesnulého polského prezidenta

19. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
19. 4. 2010

Neměli jste možnost pochytit v sobotu všechny televizní stanice, které uctily minutou ticha památku zesnulého polského prezidenta Lecha Kaczyńskeho? Pak právě pro vás připravil na diskusi serveru DigiZone.cz krátký přehled videí jeho čtenář Ondřej Caletka. Do jeho výčtu už se bohužel nevešla digitální plnoformátová televize Barrandov. Přece jen, minuta je velmi krátký časový úsek.

Zájemci tak mohou vidět minutu z vysílání České televize, Novy, Novy Cinema, Primy i stanic Českého rozhlasu (Radiožurnálu, Prahy, Vltavy a Rádia Wave). Tato tragédie obrovských rozměrů zasáhla Polsko v sobotu 10. dubna. Zahynuli při ni prezident Lech Kaczyński, jeho manželka a další vrcholní činitelé. Pád letounu, který se zřítil poblíž letiště v ruském Smolensku přibližně v 8:50 SELČ, nikdo nepřežil. Členů oficiální delegace bylo 88, kromě prezidenta také guvernér centrální banky, připomněla ČTK.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.