Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: podzim na Discovery HD, nový kanál Sky Arte HD a Boardwalk Empire 3

18. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEA Server DigiZone.cz vám v krátké době servíruje další videogalerii, která se věnuje evropské placené televizi. Tentokrát se podíváme do Velké Británie, Itálie i Polska.

Server DigiZone.cz práší svým čtenářům další sadu promo spotů, které jsme našli na serveru YouTube a v nedávné době se objevily na evropských placených kanálech. Zatímco před několika týdny jsme vás informovali o novinkách na českých a slovenských obrazovkách, konkrétně na kanálech Film Europe a HBO, tentokrát bychom vám chtěli tedy zprostředkovat vybrané spoty, které se týkají zahraniční mediální scény.

  • Svět je plný žhavých otázek, objevte na ně odpovědi tento podzim na Discovery HD, láká tento promo spot populárního dokumentárního kanálu.
  • Kanál Arte je určený náročnému divákovi a svého času se jím chtěla inspirovat i naše Dvojka veřejnoprávní televize. Nyní tato značka vstupuje na italský trh. Stane se tak 1. listopadu.
  • Videotéka Sky on Demand je neodmyslitelně spjata s britskou placenou satelitní televizí Sky.
  • Seriál Imperium: Mafie v Atlantic City, který nedávno vstoupil se svou třetí řadou i na česko-slovenskou verzi kanálu HBO, jistě není třeba představovat našim čtenářům.
  • Albánie není zrovna zemí, kterou bychom měli v naší videogalerii pravidelně. Opomíjena je ale neprávem. I tady funguje velice bohatý trh placené televize. Setkáte se tu i s vysíláním ve 3D.
  • nSport je jedním z placených tematických kanálů fungujících v Polsku. Exkluzivně ho v rámci své programové nabídky zákazníkům servíruje placená satelitní televize „n“.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.