Hlavní navigace

komunitní web

Airbnb spouští v Praze novou službu. Kromě bydlení nabídne i zážitky

Americká služba, respektive její pražský tým pod vedením Václava Gráfa, během posledních měsíců sbírala nápady a na světě jsou pražské Zážitky.  Princip je jednoduchý, kromě provize z bydlení nabídnout uživatelům i další zážitky. Praha se tak…

27. 6. 2017 17:14

Seznam.cz upravuje nové Lide.cz a bezděčně stvořil vlastní Messenger

Dramatická změna Lide.cz vyvolala mezi uživateli bouřlivé odezvy. Na tlačítko pro smazání účtu kliklo 20 tisíc lidí, reálně smazaných profilů je ale podle firmy mnohem méně.

Doba čtení: 4 minuty

Zakladatelé Xchatu se vrací ke kořenům, spustili nový projekt Chat.cz

Za v březnu spuštěnou službou Chat.cz stojí bývalí zakladatelé Xchatu (a jedni z původních vývojářů Lide.cz) Pavel „franci“ Francírek a Martin „bizi“ Michale.

Doba čtení: 2 minuty

Lidé.cz v novém a nepoužitelném. Jak to s tímto projektem dopadne?

Doba, kdy české sociální sítě kvetly, je pryč. Převálcoval je Facebook a jejich neschopnost nějak se odlišit. Lide.cz teď přišli s novou verzí, která vzbudila mezi uživateli mírně řečeno rozpaky.

Doba čtení: 3 minuty

Lide.cz se mění na seznamku, komunitní weby prohrály boj s Facebookem

Přebudování komunitní služby Lide.cz na seznamku sliboval Seznam už na loňský podzim. Z původního konceptu, který neustál nástup Facebooku, nezůstal kámen na kameni.

Doba čtení: 2 minuty

Komunitní web Ukažse.cz po necelých deseti letech končí

Krátce před desátými narozeninami se odmlčel web Ukažse.cz, který založili Pavel Matoušek a Jiří Čejka. Později jej odkoupila Mafra. Poslední období prožil pod křídly Tiscali.

1. 11. 2013 12:07
Doba čtení: 2 minuty