Hlavní navigace

Logo

CESNET má nové logo, je založené na vizualizaci binárního kódu

„Najednou se CESNET usmál a my věděli, že nové logo je na světě,“ popisuje akademické sdružení CESNET v propagačním videu (viz níže), jak vzniklo jeho nové logo. Tvoří je název sdružení a sedm modrých kostiček, které jsou grafickým přepisem písmena…

David Slížek

11. 12. 2017 10:28

Google má po 16 letech nové logo, vytvořil pro ně vlastní font

Nová vizuální identita Googlu se postupně projeví nejen v logu, ale také v ikonách a dalších grafických prvcích napříč jeho službami.

David Slížek

2. 9. 2015 8:48
Doba čtení: 1 minuta

Český propojovací uzel NIX.CZ mění logo a spouští nový web

Nový grafický design je jedním z řady kroků, které mají vést k větší otevřenosti a lepší komunikaci. Sdružení mění svoji grafickou identitu po více než pěti letech.

Martin Vyleťal

7. 1. 2014 12:12
Doba čtení: 1 minuta

Yahoo nasadilo nové logo, má podtrhnout změny portálu

Po měsíčním experimentu, kdy Yahoo měnilo nasazovalo každý den nové logo, ukázala firma jeho finální podobu.

David Slížek

5. 9. 2013 10:56
Doba čtení: 1 minuta

Po šesti letech přichází sdružení CZ.NIC s novým webem

Facelift je součástí procesu změny vizuálního stylu, který byl zahájen loni na podzim. Redesignem prošly i další weby, které sdružení provozuje.

Martin Vyleťal

31. 7. 2013 11:06
Doba čtení: 1 minuta

Sdružení CZ.NIC představilo novou vizuální identitu

Sdružení CZ.NIC, správce české národní domény, dnes představilo nové logo a značku .CZ. Tento krok odstartoval postupnou změnu celé vizuální identity sdružení, která se proběhne v průběhu následujících měsíců. Nový grafický kabát tak dostanou mimo jiné i loga jednotlivých oddělení a projektů CZ.NIC (například Laboratoře CZ.NIC) či internetové stránky sdružení

Martin Vyleťal

26. 9. 2012 10:20
Doba čtení: 1 minuta

Yahoo se zbavuje symbolu registrované ochranné známky v logu

Společnost Yahoo odstraňuje ze svého loga symbol ochranné známky ®. Uvedla to na Twitteru Marissa Mayer, která od července zastává pozici výkonného ředitelky firmy. Mayer už dříve rozhodla, že každý zaměstnanec Yahoo dostane nový mobilní telefon. Na výběr bude z následujících modelů: iPhone 5, Samsung Galaxy S3, HTC One X, HTC EVO 4G LTE a Nokia Lumia 920. Zaměstnanci budou mít také nárok na bezplatnou stravu.

Martin Vyleťal

18. 9. 2012 11:18
Doba čtení: do minuty

eBay má po sedmnácti letech nové logo

eBay po sedmnácti letech mění své logo. Je vyvedeno v odlišném fontu a narozdíl od původního loga, jsou písmena seřazená do jedné řady. Nové logo eBay. Nové logo se začne na webech, které eBay provozuje, objevovat v průběhu října. Původní logo eBay, které firma používá od roku 1995. Zdroj: tisková zpráva

Martin Vyleťal

14. 9. 2012 15:06
Doba čtení: do minuty

Microsoft představil nové logo

Čtyři barevné čtverečky a jednobarevný, šedý nápis. Takové je zcela nové logo společnosti Microsoft, které bylo představeno dnes. Po dvaceti pěti letech od uvedení původní podoby. Původní sytě černá podoba pocházela z roku 1987 V nové podobě se logo sestává z barevného symbolu (čtyři barevné čtverečky symbolizující nové rozhraní Windows) a logotypu (šedý nápis bez čehokoliv výraznějšího a specifického).

Daniel Dočekal

23. 8. 2012 16:10
Doba čtení: do minuty

HP chce změnou loga přispět ke změně vnímání značky

 A New HP: So Close, Yet So Far Away je velmi zajímavé čtení o tom, co vede HP ke změně loga a jak každý detail v novém logu má nějaký důvod. Prozaítm jde o návrh, dalo by se říci – odvážný návrh, a není zdaleka jasné, jestli dojde k realizaci.

Daniel Dočekal

15. 12. 2011 8:25
Doba čtení: do minuty