Hlavní navigace

Pavel Zima

Ředitel pro exekutivu a komunikaci a člen představenstva společnosti Seznam.cz.

Související témata: Seznam.cz, Ivo Lukačovič

Pavel Zima (Seznam.cz): Chystáme nový videoportál pro naše i cizí videa

Seznam.cz v následujících měsících spustí nový videoportál. Divákům začne nabízet i videa jiných vydavatelství, stejně jako to nyní dělá u článků. Uvnitř: VIDEO a PODCAST

Doba čtení: 2 minuty

Co dělá Pavel Zima v Bastlírně a jak Seznam rozjel vývoj vlastního hardwaru

Servery made in Seznam? Experimentální projekt běží v české internetové firmě zhruba rok a má ambice pohánět část služeb Seznamu.

Doba čtení: 6 minut

Pavel Zima končí se šéfováním Seznamu. Výkonným ředitelem bude Michal Feix

Skoro po deseti letech končí v čele firmy jeden z prvních Seznamáků, kteří převzali exekutivní vedení firmy po zakladateli v pozici šéfa portálu.

Doba čtení: 3 minuty

Pavel Zima: ČT je v tuto chvíli jediný subjekt, se kterým jsme schopni se porovnávat

Generální a obsahový šéf Seznamu se na Czech Internet Foru rozpovídal o novém mediálním projektu, který má portálu pomoci proniknout do nového světa.

Doba čtení: 2 minuty

Pavel Zima: Hledání týmů se nám nedaří, ale s akvizicemi startupů jsem spokojený

Před dvěma lety Pavel Zima ohlásil, že končí spolupráci se StartupYardem a budou si startupy dělat sami. Plány byly smělé – mimojiné i vlastní akcelerátor na Zličíně. Na letošním Czech Intenet Foru zlehka zhodnotil, jak se nový přístup ke startupům…

12. 10. 2016 10:25

Seznam bude konkurovat televizím i ve zpravodajství. Staví novou redakci

Hodně sázíme na naši nezávislost a apolitičnost, říká o chystaném videozpravodajství na domovské stránce Seznamu ředitel firmy Pavel Zima.

Doba čtení: 3 minuty

Pavel Zima: Digitální rádio Seznam.cz vzdal, ale už děláme kamerové zkoušky pro videozpravodajství

„Reklama na Stream.cz je naprosto vyprodaná, proto navyšujeme investice do obsahu. Nepomohlo ani loňské zdražení o 50 procent,“ říká generální ředitel Seznamu v rozhovoru pro DigiZone.cz.

Doba čtení: 18 minut

Pavel Zima (Seznam.cz): Kdybychom nic nedělali, tak tady za dvacet let nebudeme

Seznam.cz předělává jednu službu za druhou a na své redesigny často dostává rozporuplné ohlasy. Jak se radikální změny vyplácejí a co vše se ještě změní? Mluvili jsme s šéfem Seznamu Pavlem Zimou.

Doba čtení: 12 minut

Pavel Zima: Jsem velký skeptik, co se týče sociálních sítí

Pokračování rozhovoru s Pavlem Zimou je na téma, zda je český Internet o inovacích či kopírování, proč se Seznam.cz brání sociálním sítím, zda opravdu Seznam.cz vstoupí na televizní trh a jaký vyhledávač je lepší. Seznam.cz, Google nebo Bing?

Doba čtení: 10 minut

Pavel Zima: Seznam dlouho běžel v udržovacím režimu

Podle Pavla Zimy běžel Seznam.cz dlouho v udržovacím režimu. A letos se to chystá razantně změnit, ale stále se považuje za médium, které poskytuje služby uživatelům. Rozhovor s šéfem Seznamu. Proč na Seznam.cz chodí stále více a více lidí. Zda je Seznam.cz na prodej a jak vlastně funguje.

Doba čtení: 11 minut