Hlavní navigace

Novým šéfem MALL Group se stal Jan Hanuš, přichází z maďarského Telenoru

8. 1. 2021

Sdílet

CEO MALL Group Jan Hanuš Autor: MALL Group

Novým šéfem MALL Group se 1. ledna stal Jan Hanuš, který předchozí dva roky působil jako CEO Telenor Hungary. Firma to oznámila v tiskové zprávě. Předsedou představenstva MALLu zůstává Jakub Havrlant, který bude nadále zodpovídat za strategický rozvoj.

Hanuš kromě Telenoru dříve vedl také Emco nebo Kostelecké uzeniny. Byl rovněž v managementu potravinářských firem Douwe Egberts nebo Yoplait. „Přicházím do společnosti, která je podpořena technologickou a logistickou infrastrukturou na špičkové úrovni,“ uvedl Hanuš ke svému přesunu na pozici CEO MALLu.

„Jde o manažera s bohatými mezinárodními zkušenostmi v oblasti retailu a technologií a věřím, že nám pomůže naplnit naši strategii zaměřenou na silný růst a zároveň udržitelnou profitabilitu se silnou účastí na devíti evropských trzích,“ okomentoval příchod Hanuše předseda představenstva Havrlant.

Po odchodu Oldřicha Bajera v polovině loňského roku byla firma bez CEO a řídila ji čtveřice manažerů. Navzdory tomu firma rozšířila svůj sortiment na takřka 1,5 milionu položek a posílila síť výdejních míst.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).