Hlavní navigace

T-Mobile prodloužil smlouvu na šíření stanic Sport1 a Sport2, vyřadí TV Paprika

20. 1. 2022

Sdílet

T-Mobile TV Autor: T-Mobile

Zákazníci T-Mobile TV budou mít i nadále k dispozici stanice Sport1, Sport2, AMC, Film+, Minimax, JimJam, Spektrum a Spektrum Home. Umožňuje to prodloužená distribuční smlouva, kterou operátor uzavřel se společností AMC Networks International. Stejné portfolio stanic uvidí také zákazníci Slovak Telekom a Digi Slovakia.

S účinností od 1. února 2022 však už nebudou v nabídce T-Mobile stanice TV Paprika ani CBS Reality. Spektrum Home, který byl dosud jen součástí vyšších televizních tarifů, se od 1. února 2022 přesouvá do základní nabídky.

Strategická dohoda zahrnuje i společnou marketingovou podporu a propagaci obsahu. Distribuční smlouva pokrývá všechny platformy, které T-Mobile TV, Slovak Telekom a Digi Slovakia využívají pro šíření programové nabídky.

AMC chce nalákat sportovní fanoušky na přímé přenosy a exkluzivní zápasy reprezentace v kvalifikaci na Mistrovství Evropy, dále na Ligu národů UEFA a mezinárodní přátelské zápasy, Evropskou ligu UEFA a Konferenční ligu UEFA, Mistrovství Evropy EHF i Tipsport extraligu. Sport1 a Sport2 jsou jedinými stanicemi v České republice a na Slovensku, které budou vysílat všechny zápasy národních týmů UEFA a jediné, které budou vysílat zápasy nejsilnějších evropských reprezentací.

Stanice Sport1 a Sport2 dále exkluzivně vysílají Formuli 1, CHL, KHL, SHL, Copa del Rey a Supercopa, Coppa Italia a Supercoppa, Ligu mistrů EHF a Evropskou ligu EHF.

Chcete mít každé ráno v mailu přehled aktuálních článků z Lupy? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze i týdenní přehled nebo také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).