Hlavní navigace

Anketa Mobilní aplikace roku 2011 odstartovala nominační fází

2. 3. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Máte oblíbenou mobilní aplikaci nebo jste dokonce jejím tvůrcem? Nominujte ji do ankety Mobilní aplikace roku 2011, která navazuje na tradici Creative Communication Award. Cílem ankety jezvolit nejzajímavější a nejprospěšnější českou aplikaci pro mobilní telefony napříč platformami. Od 1. března do 10. dubna můžete tedy nominovat aplikace na platformách iOS, Android, Windows Phone 7, Symbian, BlackBerry, Bada (Samsung) a HTML5. Do ankety mohou být zařazeny pouze mobilní aplikace z produkce…

Máte oblíbenou mobilní aplikaci nebo jste dokonce jejím tvůrcem? Nominujte ji do ankety Mobilní aplikace roku 2011, která navazuje na tradici Creative Communication Award. Cílem ankety jezvolit nejzajímavější a nejprospěšnější českou aplikaci pro mobilní telefony napříč platformami.

Od 1. března do 10. dubna můžete tedy nominovat aplikace na platformách iOS, Android, Windows Phone 7, Symbian, BlackBerry, Bada (Samsung) a HTML5. Do ankety mohou být zařazeny pouze mobilní aplikace z produkce vývojářů s daňovým domicilem v České či Slovenské republice. 

Pořadatelem ankety je sdružení TUESDAY Business Network, které působí pod vlajkou internetového vydavatelství Internet Info.

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.