Hlavní navigace

Šéf produkťáků Seznam.cz Ladislav Veselý přechází do Economie

David Slížek

Z pozice šéfa produktového týmu největšího tuzemského online hráče míří do vydavatelství, které se snaží rozvíjet svůj online byznys.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ladislav Veselý (LinkedIn) se stane novým ředitelem divize Product management a Business development vydavatelství Economia od 1. listopadu. Do firmy přichází z pozice manažera produktového týmu Seznam.cz. 

V Seznamu měl na starosti naplňování produktové strategie a vedl produktové týmy různých služeb – mimo jiné Stream.cz nebo Mixer.cz. Ve firmě na různých pozicích pracoval od roku 2011. Od ledna 2014 byl hlavou produktového managementu a byl zodpovědný za vedení produktových týmů 35 služeb Seznamu.

NMI20

Economia se v poslední době snaží posilovat hlavně v oblasti videa. Po úspěchu DVTV Daniely Drtinové a Martina Veselovského se zaměřila na zábavu – svůj pořad na Aktuálně.tv mají nově herci Tomáš Matonoha či Petr Čtvrtníček.

Seznam.cz tento týden oznámil záměr nabírat nové zaměstnance, podle šéfa firmy Pavla Zimy má být přírůstků jen letos asi šedesát. Firma na podzim chystá uvést novinky jak v oblasti fulltextového vyhledávání, tak v mapách i dalších službách – včetně například věštecké aplikace.