Hlavní navigace

Videoarchiv Playboye on-line i v Česku díky televizorům Samsung

15. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 3. 2012

UVNITŘ FOTO Archiv soft erotického časopisu Playboy v podobě videoarchivu a video-on-demand (videa na vyžádání) už je dostupný také v televizorech Samsung, konkrétně v modelových řadách z let 2010 a 2011. Widget, který tento obsah přináší, se tu konkrétně objevil 8. března a zájemci ho najdou v Samsung Apps pod položkou Novinky. Aplikace je dostupná zdarma, ale obsah je bohužel zpoplatněn a přístup k němu vede přes PayPal.

ČTĚTE TAKÉ: Do televizorů Samsung zamířilo i sněhové zpravodajství ze Slovenska

MM socky3

Služba je dostupná v patnácti zemích včetně České republiky, mimo jiné i na Slovensku, ve Velké Británii, v Rakousku, Belgii, Bulharsku nebo Rumunsku a Slovinsku. Účet k používání Playboy TV je nutné nejprve aktivovat na adrese: https://www.pla­yboyconnected­.com/. Po registraci je zájemce odkázán na platbu přes internet. Jak jsme již uvedly, ta probíhá prostřednictvím účtu na PayPalu. Samsung už nabízí aplikaci pro TV Óčko a on-line archiv BBC World News. Do budoucna je plánováno rozšíření televizních widgetů například o Euronews, France 24 a také videoportál Voyo.cz (Nova).

Webové rozhraní služby Playboy TV pro Samsung. (Repro foto: playboyconnec­ted.com)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.