Hlavní navigace

komentáře

Jak vyřešit trolly? Co takhle připlácením za komentáře v diskusích?

Zakladatel MP3.com Michael Robertson se vrací. S myšlenkou, že internetová média naučí vydělávat na komentářích pod jejich články.

Daniel Dočekal

27. 4. 2016 10:21
Doba čtení: 2 minuty
Glosa

RIP komentáře? Stahují se nad nimi zlověstná mračna

Komentáře někdy obohatí obsah, rozvinou debatu, spojí lidi a podpoří nové myšlenkové pochody. Tedy v ideálním případě. Jinak je to nechtěný odpad.

Jan Handl

12. 10. 2015 6:30
Doba čtení: 3 minuty

YouTube se snaží vylepšit řazení diskusí, zavádí i nové možnosti moderování

Další krok v integraci „Google+“ do YouTube by měl jak pomoci zlepšit zkušenost návštěvníků s tamními komentáři, tak poskytnout autorům videí bohatší nástroje na moderování diskuse.

Marek Janouš

25. 9. 2013 12:39
| 2
Doba čtení: 2 minuty
Komentář

RTB: Užitečná věc nebo rafinovaná sebevražda mediálních domů?

Publicista Aleš Borovan označil prodej reklamy přes Real Time Bidding (RTB) za „nový způsob sebevraždy velkých mediálních domů“. Jeho komentář stojí za… komentář.

Daniel Dočekal

12. 9. 2013 6:30
Doba čtení: 6 minut

Facebook již umožňuje neomezeně editovat vložené komentáře

Na sociální síti Facebook již jdou neomezeně editovat komentáře, stejně jako na konkurenční sítí Google+. Dosud šly na Facebooku komentáře editovat jen pár sekund po vložení, o tom však spousta uživatelů nevěděla nebo to prostě jen nestihli, a tak o možnost upravení svého komentáře přišli. Bohužel stále nejdou editovat příspěvky na zdi (například statusy) nebo komentáře uživatelů na stránce, kde je uživatel správcem.

Redakce

22. 6. 2012 14:57
Doba čtení: do minuty