Hlavní navigace

Novinky.cz

Seznam čekají změny. Chystá se proměna na mediální dům?

Dosud převážně technologická firma se posouvá vstříc obsahu. Tuzemská internetová jednička narazila na strop trhu a zkouší se rozšířit do nových oblastí.

Doba čtení: 2 minuty

Seznam.cz bude mít předinstalované své aplikace v některých tabletech

Aplikace služeb portálu Seznam.cz budou předinstalované v mobilních zařízeních značek Evolveo, Prestigio a Sencor. Česká portálová jednička se dohodla i na spolupráci s HTC.

Doba čtení: 1 minuta

Pavel Zima (Seznam.cz): Kdybychom nic nedělali, tak tady za dvacet let nebudeme

Seznam.cz předělává jednu službu za druhou a na své redesigny často dostává rozporuplné ohlasy. Jak se radikální změny vyplácejí a co vše se ještě změní? Mluvili jsme s šéfem Seznamu Pavlem Zimou.

Doba čtení: 12 minut

Novinky.cz byly krátce nedostupné

Způsobil to problém se zapojováním nového zařízení v jedné ze serveroven společnosti Seznam.cz. Podařilo se jej však brzy odstranit.

Doba čtení: do minuty

Seznam.cz koupil třetinu Borgisu, Porybný zůstává šéfredaktorem Práva

Za nezveřejněnou částku odkoupila společnost Seznam.cz 33,6 % akcií vydavatelství Borgis, do jehož portfolia patří deník Právo a které dodává obsah také pro Novinky.cz.

Doba čtení: 1 minuta

Novinky.cz na LCD obrazovkách ve vlacích Leo Express

Online zpravodajství serverů Novinky.cz a Sport.cz se ode dneška zobrazuje na LCD obrazovkách ve vlacích Leo Express. Na intranetu bude k dispozici i Super.cz.

13. 5. 2013 13:07
Doba čtení: 1 minuta

Novinky.cz: Když nejde autora na YouTube najít, čekáme, zda se ozve

Přemýšlíte nad tím, jak je možné, že Novinky.cz zveřejňují videa, která jste před několika dny viděli na YouTube? Mají ošetřena autorská práva, či nemají?

Doba čtení: 4 minuty

iDnes je prý jednička mezi zpravodajskými servery. Skutečně?

Čísla iDNES.cz jsou sama o sobě skvělá, takže míchání hrušek a jablek, kterého se dopouští, nevypadá vůbec profesionálně. Co by si české servery počaly, kdyby neměly Jízdní řády?

Doba čtení: 5 minut

Zpravodajské servery často porušují podmínky užívání YouTube

Nedávno jsme vás informovali, že zpravodajský server iDnes chce na půdě Sdružení pro internetovou reklamu řešit přesná pravidla přebírání videí z YouTube. Jenže ono není moc co řešit. „Obecně platí, že naše smluvní podmínky pro službu YouTube nepovolují stahování nebo kopírování videí z této platformy bez výslovného souhlasu jejich vlastníka autorských práv,“ uvedlo pro Lupu české zastoupení společnosti Google, které YouTube patří.

Doba čtení: 1 minuta