Hlavní navigace

Videokonference

Okresní soudy začaly testovat výslechy přes videokonferenci

Postupně by potřebnou technikou mohly být vybaveny všechny okresní a krajské soudy. Na projekt financovaný z Norských fondů je zatím vyčleněno téměř 60 milionů Kč.

Doba čtení: 1 minuta

Sledujte přímý přenos z konference Kam kráčí české bezdrátové sítě

V Srní na Šumavě dnes probíhá konference „Kam kráčí české bezdrátové sítě – Srní 2013“. Průběh můžete sledovat prostřednictvím online videopřenosu.

Doba čtení: 1 minuta

Začíná přenos z konference Kam kráčí české bezdrátové sítě - Srní 2012

V Srní na Šumavě dnes začíná konference „Kam kráčí české bezdrátové sítě – Srní 2012“. Pořádá ji občanské sdružení Internet pro všechny ve spolupráci se společností PEM Communication. Konferenci můžete sledovat on-line, nebo na Facebooku či Twitteru.

14. 9. 2012 9:00
Doba čtení: do minuty

Cisco Umi končí, nákladné videkonferenční řešení pro domácnost neuspělo

Business Insider upozorňuje na tichý odchod ze scény u videokonferenčního produktu Cisco Umi, produktu, který se měl stát základem vstupu Cisco do domácností s videokonferenčním řešením. Umi bylo uvedeno na trh v říjnu 2010 a nabízelo Full HD videokonferenční hovory ale bylo nutné si pořídit hardware (kameru, ovladač a set-top-box) za zhruba 600 USD. V březnu 2011 se Cisco pokoušelo produkt oživit nabídkou levnější varianty za 400 USD a podporující „pouze“ 720p video. Vedle základní ceny za…

4. 1. 2012 13:42
Doba čtení: 1 minuta