Hlavní navigace

Wargaming do Prahy přiveze tvůrce Minecraftu nebo League of Legends

Sdílet

Jan Sedlák 22. 6. 2018
4C

Po Johnu Romerovidalších silných tvůrcích videoher do Česka letos zavítá další slušná sestava. Wargaming, který v loňském roce otevřel vývoj v Praze a Brně, k nám stěhuje také konferenci 4C. Ta se doposud konala pouze v Petrohradě a Kyjevě a je určena především herním vývojářům.

Akce se uskuteční 5. a 6. října v Clarionu v pražských Vysočanech. Seznam přednášejících ještě není zcela kompletní, tvůrci World of Tanks a dalších titulů nicméně do Česka pozvali technického ředitele Minecraftu Jasona Cahilla a vystoupí také ředitel designu v Riot Games (League of Legends) Greg Street, herní ředitel ve Wargamingu Paul Barnett nebo seniorní vývojář v Guerilla Games (série Killzone) Leszek Szczepanski.

„Konference 4C vznikla pod taktovkou vývojářů a jejím cílem je přinést nejnovější poznatky z oblasti technologií, umění, herního designu, publikování, ale také marketingu a budoucnosti her. 4C se především snaží předvídat změny, které herní průmysl provázejí, a nabízí sdílení s předními odborníky na videohry,“ uvádí autoři konference.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.