Hlavní navigace

Televizní program Tiviko pro 170 stanic už i na iPhonech a iPadech

26. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 1. 2012

Mobilní verze Tivika, televizního programu obsahujícího vysílací schémata 170 stanic z České republiky, Slovenska i zahraničí, už je možné stahovat i prostřednictvím iTunes. Využívat ho tak mohou nově majitele telefonů iPhone a tabletů iPad. Android aplikace Tiviko je nejúspěšnější aplikací na teritoriu Česká republika a slovenská republika, pochválila si výkonná ředitelka společnost RM Progres CZ Miroslava Přikrylová.

MM socky3

ČTĚTE TAKÉ: Chytré rádio YouRadio od Lagardère si už pustíte i na iPhonech

Tiviko je populární i v dalších zemích, například na území Německa, Rakouska, Velké Británie, Francie, Itálie, Švédska a Polska. Spolu s těmito zeměmi nabízí dohromady přehled o programových schématech více než 700 stanic. Současně se spuštěním aplikace s OS iOS Tiviko zpřístupnilo své služby také pro webové zákazníky na www.tiviko.com . Jak aplikace, tak webová služba jsou lokalizované do 7 jazyků. Tiviko očekává do konce roku 2012 minimálně 2 mio aktivních uživatelů, dodala Přikrylová. Aplikace na iTunes je dostupná zdarma.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.