Hlavní navigace

Coworking

Startup Coworkbooking nabízí rezervace míst v coworkingu pro digitální nomády

Nový český startup Coworkbooking.com sází na rostoucí oblibu coworkingu a práce na dálku. Projekt trojice spoluzakladatelů Jiřího Opletala, Marka Tůmy a Jana Dohnala je rozcestníkem coworkingových center a uživatelé si přes něj mohou v konkrétním…

Paralelní Polis otevře pobočku v Bratislavě. Organizace se dostala ze ztráty

Holešovická Paralelní Polis se letos rozroste. V květnu bude oficiálně pod názvem Paralelná Polis otevřena pobočka v Bratislavě, web už běží nyní. Deník E15 pak informuje, že se počítá s růstem do dalších zemí. Jednotlivé Polis nemají být nijak…

Smíchovský TechSquare to balí, po osmi letech končí na zdejší startupové scéně

Smíchovský TechSquare se po více než osmi letech stahuje z tuzemské startupové scény. Ukončení současných aktivit v této oblasti se podle oficiálního prohlášení očekává začátkem příštího roku. Odchází také ředitelka projektu Veronika Peterková…

18. 12. 2017 8:31

V Brně se otevírá další prostor pro startupy, přichází komunitní Clusterhaus

Jihomoravská metropole letos otevírá jeden startupový prostor za druhým. V červenci otevře ve městě pod Špilberkem koncept technologického hubu Clusterhaus.

Doba čtení: 1 minuta

Techsquare mění majitele a Impact Hub míří do Brna a Ostravy

Místo sedmi majitelů jeden. Dvojice, která vlastní budovu, ve které co-workingový prostor sídlí, chce TechSquare posunout dál pod svými křídly.

9. 4. 2014 6:30
Doba čtení: 4 minuty

Na „Investor Pitch“ zaujalo automatické zadávání PPC kampaní, ale i plyšák Wrr

Sedm projektů se v úterý představilo v Hradci Králové na setkání spolupořádaném s Czech ICT Alliance. Tři z nich získaly pozvání na Pioneers Festival do Vídně.

10. 10. 2013 6:30
Doba čtení: 7 minut

Společný pracovní prostor GoUP! — pomoc Pardubáků Pardubákům

V Machoňově pasáži v centru Pardubic se otevřelo středisko na pomoc podnikání v IT, pod názvem GoUP. Má podporu od Czech ICT Alliance.

2. 9. 2013 14:39
Doba čtení: 1 minuta

Eva Pavlíková: TechSquare aneb Potěmkinova vesnička z vlastní zkušenosti

O coworkingových centrech se dosud psalo jen v superlativech. Text, který přebíráme z blogu Evy Pavlíkové, nabízí jiný pohled. Obsahuje i vyjádření šéfky Techsquare Petry Hubačové.

Doba čtení: 11 minut

Splkněte nejen u mikrovlnky s člověkem z jiné planety aneb seznamte se s CoWo Brno

V Brně vyrostlo nové coworkingové centrum CoWo, které od počátku není jen moderním sdíleným pracovištěm pro freelancery. Pořádají se zde totiž také zajímavé semináře a vzdělávací akce. Brno má konečně prostor, kde se mohou střetávat firmy, ostřílení profesionálové i začínající podnikatelé z různých oblastí.

Doba čtení: 2 minuty

Reportáž: Brněnský TechSquat je klášter pro podnikavé geeky

Sdílené kanceláře a coworkingová centra pro grafiky, programátory, markeťáky a novináře na volné noze najdete už v každém velkém českém městě. Zato spolubydlení kreativních profesionálů, to je novinka — a funguje překvapivě dobře. Vítejte v brněnském TechSquatu.

Doba čtení: 3 minuty

Node5 chce být odrazovým můstkem startupů do světa

Český trh je malý a každý startup zaměřený globálně musí jednou odejít. Cílem Node5 je vybavit jej na tu cestu co nejlépe: poskytnout mu možnost ověřit prototyp u nás, a připravit startup na všechny běžné otázky investorů.

Doba čtení: 4 minuty

Už brzy začne první Summer of Startups

V pondělí 23. 7. v šest večer je možné přijít do smíchovského Node5 na veřejnou informační schůzku před chystaným Summer of Startups 2012 — prohlédnout si prostory a potkat se s jinými možnými účastníky.

20. 7. 2012 18:37
Doba čtení: 1 minuta

TechHub bude na Smíchově, ve stejném domě jako Hub

Pražská pobočka londýnské startupové líhně TechHub bude ve čtvrtém patře domu v Drtinově ulici, kde již sídli coworkingové centrum The Hub. „Není to pro nás konkurence,“ říkají manažeři českého TechHubu.

8. 12. 2011 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Londýnský TechHub otevře pobočku v Praze

Pracovní prostor pro internetové kutily a podnikavce TechHub je jedním z center vzkvétající londýnské startupové scény. V příštím roce se chystá expandovat do Prahy.

5. 12. 2011 13:57
Doba čtení: 1 minuta

Start-up z garáže je historie, zkuste co-working centrum

Rozhodli jste se založit sám anebo s kamarádem firmu a nechcete utrácet zbytečně moc za pronájem kanceláře v centru? Odstartovat svůj startup můžete z co-workingového centra!

Doba čtení: 8 minut