Hlavní navigace

Email.cz

Seznam dotestoval a nasazuje novou podobu svého freemailu

Víc než dva měsíce testů mají za sebou v produktovém týmu seznamáckého e-mailu. Od konce března si tak budou muset všichni majitelé schránky na Seznamu zvykat na novou tvář služby. "Aby majitele účtů změna nezaskočila, připravili jsme pro ně…

Jan Beránek

31. 3. 2017 9:34

Seznam změnil IP adresy a přestala od něj chodit pošta do Office365

Čtenáři na Twitteru hlásí problém s doručováním pošty z účtů na freemailu Seznamu. „Trvá to už tři dny a pošta se vrací jako nedoručitelná,“ tvrdí na svém účtu Adam Koudela. Seznam si je problému vědom, ale momentálně s tím nemůže nic dělat než…

Jan Beránek

16. 3. 2017 12:01

Seznam začíná testovat nový Email. Hledá dobrovolné testery do veřejného labu

Nový design, ale jen pro desktopy. Produktový manažer služby David Finger hlásí změny v podstatě ve všech ohledech. „Testování ve veřejném labu uživatelů potrvá několik týdnů. Teprve poté nasadíme změnu pro všechny uživatele,“ tvrdí Finger na blogu…

Jan Beránek

12. 1. 2017 14:47

E-mail.cz se otevírá i cizím doménám. Ke každé dá až desítku účtů

Portál cílí na majitele domén bez hostingu, především malé podnikatele. Všechny funkce klasického seznamáckého freemailu dostanou zadarmo.

Jan Beránek

30. 3. 2016 11:52
Doba čtení: 1 minuta

Policejní šéf pro boj s kyberzločinem končí. I kvůli kauze „Sobotkovy maily“

Karel Kuchařík po čtyřech letech v čele specializovaného útvaru končí. Podle Lidových novin za jeho odchodem může stát i „necitlivé“ vyšetřování

Jan Beránek

13. 1. 2016 14:40
Doba čtení: 1 minuta

Po účtu na Twitteru neobstál před „hackery“ ani premiérův e-mail na Seznamu

Hned několik soukromých e-mailů premiéra zveřejnila skupina Nacionální h@ckeři na stránkách White media. Úřad vlády už předává případ policii.

Jan Beránek

5. 1. 2016 14:13
Doba čtení: 2 minuty

Útočníci šíří falešnou aplikaci Seznam Emailu. Hledají cestu k účtům v bance

Už druhou vlnu viru, který se šířil během podzimu, zaznamenali jihomoravští policisté. Tentokrát už je podvod sofistikovanější.

Jan Beránek

13. 3. 2015 10:47
Doba čtení: 1 minuta

Až 80 % pošty posílané do e-mailových schránek Seznamu je spam

Denně do 8 milionů schránek míří zhruba 80 milionů zpráv, čtyři pětiny jsou vyhodnoceny jako spam a k adresátům se vůbec nedostanou. E-maily z Číny blokuje Seznam.cz všechny.

Martin Vyleťal

18. 6. 2014 16:49
Doba čtení: 3 minuty

Seznam.cz chce zakročit proti šíření spamu z jeho služby Email.cz

Portálu Seznam.cz se nelíbí, že se kvůli stoupajícímu množství spamu odesílanému z jeho služby Email.cz objevuje na blacklistech. Nasazuje ochranu pro kompromitované schránky.

Jiří Macich ml.

28. 2. 2014 10:34
Doba čtení: 1 minuta

Email.cz nasadí další nové funkce, Seznam.cz zve k testování

Portál Seznam.cz v těchto dnech oslovil vybrané testery, kteří mu pomohli s vývojem a odladěním aktuální verze webového rozhraní služby Email.cz. Nabízí jim možnost zapojit se do druhé fáze testování, kde si první dvě tisícovky z oslovených uživatelů budou moci vyzkoušet nově integrovaný kalendář, vylepšenou ochranu proti nevyžádaným e-mailům a předělaný adresář s kontakty. Vývoj budeme průběžně sledovat.

Jiří Macich ml.

13. 10. 2012 17:13
Doba čtení: 1 minuta

Nový Email.cz: dožene česká jednička poslední dekádu vývoje?

Seznam.cz brzy uvede do ostrého provozu nové webové rozhraní služby Email.cz, největšího českého poskytovatele e-mailových schránek zdarma. Co se řítí na uživatele? Otestovali jsme zkušební verzi.

Jiří Macich ml.

18. 5. 2012 6:30
Doba čtení: 9 minut