Hlavní navigace

Pětka

Sledovali jsme živě: tisková konference nové zábavné televize Pětka

UVNITŘ GALERIE Nový celoplošný program, který zahájí vysílání 15. října v multiplexu 3, na satelitu a v kabelu, se představil na tiskové konferenci v pražské Malostranské besedě

Doba čtení: 5 minut

Filmy ani seriály zatím neplánujeme, říká programový ředitel Pětky Václav Kutil

Nová televize se chce vyhnout i nákupu licencí. „Jsme natolik kreativní, že si vystačíme sami,“ říkají šéfové programu a marketingu Pětky v rozhovoru pro DigiZone.cz.

Doba čtení: 15 minut

V Praze je možné přijímat pozemně až několik desítek televizí. Chce to ale štěstí

Možnosti pozemního příjmu digitální televize v Praze jsou mnohem obsáhlejší, než by její obyvatelé mohli tušit. Netřeba spoléhat jen na pražské vysílače.

Doba čtení: 5 minut

ČTÚ si tento týden posvítil na UPC. A co CS Link a Skylink?

TÝDENNÍ REVIZE – Český telekomunikační úřad pokutoval společnost UPC Česká republika za to, že dostatečně neinformoval zákazníky o zpoplatnění hardwaru. Řízení s M77 Group stále trvá.

Doba čtení: 5 minut

Pětka si registruje názvy pořadů, nechybí mezi nimi ani Zprávy z Pětky a V luftě

Celkem pět ochranných známek si nechala tento týden registrovat u Úřadu průmyslového vlastnictví nová televize Pětka, která zahájí vysílání 15. října.

Doba čtení: 1 minuta

Pětka chce ubrat nejvíc diváků Nově a České televizi. Na kampaň dá 20 milionů

Hlavní cílovou skupinou nové televize budou diváci od 15 do 54 let, na které primárně cílí i Nova a jsou nejatraktivnější pro mediální agentury

Doba čtení: 1 minuta

Nová celoplošná televize Pětka má už svůj web. Zařadí ji i Telefónica do O2TV

Chystaný celoplošný kanál Pětka zařadí do své nabídky i operátor Telefónica Czech Republic. Nabídne ho v rámci své základní programové nabídky. Jednání probíhají i s dalšími společnostmi.

Doba čtení: 1 minuta

VIDEO: Televize Pětka vysílá v multiplexu 3 čtvrthodinový promo spot na svůj program

Video spot představuje jednotlivé zábavné pořady Pětky, ale přináší i přání celebrit nové televizi. Pětka zahájí vysílání 15. října v multiplexu 3 a na satelitu.

Doba čtení: do minuty

Koho ohrozí Pětka? Nejvíc asi TV Barrandov, která naplno nevyužívá svůj potenciál

Divákům citelně chybí zábavné pořady z devadesátých let. Televize Barrandov jim je nabízí jen v omezeném množství, ostatní skoro vůbec.

Doba čtení: 3 minuty