Hlavní navigace

Piráti zavařili CS Linku a Skylinku. Prolomili kódovací systém, databázi klientů i web

TÝDENNÍ REVIZE – Zástupci satelitních služeb CS Link a Skylink nebudou mít dobré spaní. Hned na několika frontách jim zavařili počítačoví piráti. Nejzávažnější je asi zcizení databáze zákazníků.

Doba čtení: 4 minuty

TV Pětka pozastavila přípravy koncertu Ivety Bartošové, pře se s jejím přítelem

Televize tvrdí, že koncert není ohrožen, zároveň ale přiznává, že s ní Iveta Bartošová i její přítel přestali komunikovat. Jednají pouze přes právníka.

Doba čtení: 2 minuty

Prima minulý týden na nejhorších číslech od konce léta. Pětka měla napoprvé 0,8 %

UVNITŘ TABULKA Skokanem týdne byl hlavní program Novy, podobný mezitýdenní nárůst ale vykázala i ČT 1. Primě uškodil konec Talentu a Cest domů.

Doba čtení: 2 minuty

Skokanem minulého týdne Nova Cinema, nejvíc klesal hlavní kanál skupiny Nova

UVNITŘ GRAF A TABULKA – TV Barrandov se po dvou měsících vrátila v týdenním podílu na dospělém publiku nad hodnotu pěti procent

5. 12. 2012 11:12
Doba čtení: 2 minuty

V úterý nejsledovanější Ordinace, VIP Prostřeno! výrazně níž než Nejlepší Bakaláři

UVNITŘ TABULKY Večerní sledovanost ovlivnily sportovní přenosy: zápas MS ve florbalu mezi Českem a Lotyšskem a utkání Ligy mistrů Paris St. German – FC Porto

Doba čtení: 2 minuty

TV Pětka hned první den měření atakovala jednoprocentní podíl na trhu: 0,94 %

UVNITŘ GRAF Od soboty je Pětka zařazena do denních reportů televizní sledovanosti od Asociace televizních organizací (ATO). Hned první den oslovila 0,94 procenta dospělého publika.

Doba čtení: 1 minuta

Bude Pětka nejkratším televizním projektem v české historii?

Pětka jako pět týdnů v éteru a konec? Po informacích, které pronikly na veřejnost minulý týden, to už nezní ani příliš vtipně.

Doba čtení: 2 minuty

Vánoce na Pětce zrecyklují muzikály Divadla Broadway a Ivetu Bartošovou

UVNITŘ PRESS KIT Na Štědrý večer od 20 hodin Pětka nasadí záznam koncertu Ivety Bartošové, který pořádá v pražské Lucerně. Den předtím ho ve stejný čas nabídne živě.

Doba čtení: 1 minuta

Luboš Měkota už nevlastní TV Metropol a Pětku, 100 % majitelem je Ivan Ondřejka

„Neuvažujeme o ukončení vysílání TV Pětka. Tato televize je naopak po úspěšném říjnovém startu pro prodej klíčová,“ ujisťuje její marketingový ředitel Jiří Haramul.

Doba čtení: 1 minuta

TV Pětka usilovně hledá nového investora. Ve hře může být Babiš nebo Soukup

Jednání s Andrejem Babišem už proběhla, televize má peníze od původního investora Luboše Měkoty jen do konce letošního roku

Doba čtení: 2 minuty

Vlastník Pětky a TV Metropol má nově obstavený majetek i v Česku

Šestice bývalých manažerů Mostecké uhelné je podezřelá z toho, že ze společnosti vyvedla přibližně tři miliardy korun, které následně použila na nákup jejích akcií.

Doba čtení: 1 minuta

Agentura zastupující Pětku: Večerní prosincová reklama je téměř vyprodaná

Pozitivní zprávu o televizi Pětka směrem k veřejnosti vyslala včera agentura Atmedia. Skutečnost, že její majitel je v platební neschopnosti, ale tento fakt stejně nezmění.

Doba čtení: 1 minuta

TV Pětka oficiálně potvrdila problémy se svým financováním. Hledá nového investora

Oficiální stanovisko mediální zástupkyně obou stanic zní, že jejich vlastník, miliardář Luboš Měkota, ztratil schopnost projekty financovat.

Doba čtení: 1 minuta

Topfun už streamuje přes internet patnáct stanic, nově i Pětku a Sport 5

V rámci služby Topfun Televize je Sport 5 dostupný za poplatek dvacet korun měsíčně, ke sledování Pětky se stačí pouze přihlásit. Samotný streaming je bezplatný.

Doba čtení: 1 minuta

Pětka omezila výrobu předtáčených pořadů. Zaskočila i své vlastní lidi

AKTUALIZUJEME – Rozhodnutí přichází krátce poté, co Švýcarsko oznámilo úmysl zabavit miliardy korun z účtů bývalých manažerů Mostecké uhelné, včetně majitele Pětky Luboše Měkoty

Doba čtení: 2 minuty

Óčko a Pětka zkusí prodávat reklamu společně v jednom balíčku od agentury Atmedia

Obě televize vysílají celoplošně v multiplexu 3 a sledovanost si nechávají měřit peoplemetry. Denní data za Pětku budou veřejně dostupná od prosince.

22. 11. 2012 16:00
Doba čtení: 2 minuty

Televizi Pětka zná měsíc po zahájení vysílání 62 procent diváků. Vede u nich Buřtcajk

Za dva týdny začne Pětka zveřejňovat denní data svojí sledovanosti, do konce roku by chtěla dosáhnout průměrného celodenního podílu 0,30 procenta u publika od 15 do 54 let

Doba čtení: 1 minuta

V multiplexu 3 startuje Šlágr TV, čtvrtá celoplošná televize. A už se chystá pátá: Prima Zoom

Třetí celoplošný multiplex by podle dřívějších prohlášení Českých Radiokomunikací mohlo zaplnit sedm až osm televizních stanic. Ve většině krajů zbude už jen jedna volná pozice.

Doba čtení: 6 minut

Óčko, Pětka a Český rozhlas prémiovými partnery YouTube. Zájemců přibývá

UVNITŘ VIDEO Partnerský program pro sdílení prémiového obsahu s YouTube už dříve uzavřela pražská TV Metropol, Regionalnitelevize CZ a pořad Show Jana Krause

Doba čtení: 2 minuty

Na Zlínsku se od půlnoci na šest hodin odmlčí televizní multiplexy 1, 2 a 3

Pravidelná výluka se dotkne hlavního vysílače Tlustá hora u Zlína, České Radiokomunikace na něm naplánovaly údržbovou přestávku

Doba čtení: 1 minuta

Pětka potvrdila, že registrací Šestky a Sedmičky si jistí názvy dvou nových kanálů

Patentový úřad registroval číslice 7 a 9, podle marketingového ředitele Pětky Jiřího Haramula je ale Devítka v databázi úřadu obrácená. Televize si registrovala Šestku.

Doba čtení: 1 minuta

Pětka od zítřka i v nabídce digitální kabelové televize UPC, v balíčku Standard

Nová celoplošná česká televize zaměřená na zábavu bude dostupná v rozšířené základní programové nabídce největšího kabelového operátora v Česku

Doba čtení: 1 minuta

Televize Pětka si registruje loga dalších dvou čísel – Sedmičku a Devítku

LOGA UVNITŘ Graficky čísla připomínají logo Pětky, používají stejný font písma. Zatím není jasné, na co je televize použije.

Doba čtení: do minuty

Televize Pětka oslovila v prvním týdnu vysílání 0,65 procenta publika od 15 do 54 let

Některé dny nová stanice pokořila i hranici 0,80 procenta publika. Do konce letošního roku plánovala stabilní podíl 0,30 procenta u publika od 15 do 54 let.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Pětka se dočkala v multiplexu 3 programového průvodce EPG

Programový průvodce EPG v multiplexu 3 odpovídá realitě, data v satelitní službě Skylink s ní nekorespondují. EPG by se měl dočkat i východočeský kanál V1.

Doba čtení: 1 minuta

Satelitní diváci bez karty včera neviděli díky omylu zahájení celoplošné televize Pětka

Na původní pozici po kanálu Retro Music Television, kterou obsadila Pětka, zůstalo chybou operátora aktivní původní kódování, jež mělo být na přání zástupců nové stanice dočasně odpojeno.

Doba čtení: 1 minuta

Vysočina bude v noci bez televizního signálu. Vysílač Javořice čeká výluka

Televizní diváci nebudou moci v dotčené oblasti sledovat v noci ani novou celoplošnou televizi Pětka. Údržbová přestávka se týká všech tří multiplexů, které spravují České Radiokomunikace.

Doba čtení: do minuty

Startuje nová celoplošná televize Pětka. Kde a jak ji naladit a kdo za ní stojí?

Nový čistě zábavný kanál má ambici konkurovat Nově, Primě, České televizi i Barrandovu. Do tří let by chtěl dosáhnout pětiprocentního podílu na trhu.

Doba čtení: 4 minuty

“S pětkaři byla vždycky největší sranda”

“Nová česká prima televize” Pětka stojí na několika sloganech a celebritách, které slušně utáhnou pár bulvárních pořadů, u celého vysílání je to ale sázka do loterie.

Doba čtení: 4 minuty

Podívejte se na ukázky z pořadů, které nabídne celoplošná televize Pětka

UVNITŘ VIDEA Server DigiZone.cz přináší svým čtenářům upoutávky na chystané pořady, se kterými se budou moci od 15. října setkávat na chystané celoplošné televizi Pětka.

Doba čtení: 2 minuty