Hlavní navigace

Air Bank

Další banka začíná s API. Air Bank zatím rozhraní testuje s několika partnery

Už čtvrtá banka v Česku oznámila zavedení API pro automatický export vybraných dat o účtech. Po České spořitelně, Fio bance a bance CREDITAS jde o Air Bank. Ta ale na rozdíl od prvních tří zatím API s údaji o účtech testuje s vybranými partnery…

24. 10. 2017 12:07

Air Bank má aplikaci pro Windows Phone

S novou aplikací pro Windows Phone přišly také aktualizace těch stávajících. Například aplikace pro Android nyní umí sdílet platební údaje přes NFC.

Doba čtení: 2 minuty

Air Bank varuje před podvodným mailem s žádostí o aktualizaci údajů

Je to klasická ukázka phishingu – e-mail se tváří jako zpráva z banky a vyzývá k vyplnění osobních údajů.

Doba čtení: 1 minuta

AirBank měla pětihodinový výpadek internetového i mobilního bankovnictví

Internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví jen krátce po nedávné aktualizaci bylo na pět hodin mimo provoz. Bance vypadl její hlavní systém, což ovlivnilo i další služby.

Doba čtení: 1 minuta

Aplikace Air Bank pro Android rozšiřuje podporu tabletů a zabere méně místa

Nová verze aplikace Air Bank pro Android by nyní měla podporovat většinu tabletů s tímto systémem. Vyšla též nová verze aplikace pro iOS. Jaké novinky si Air Bank přichystala?

Doba čtení: 1 minuta

Air Bank uvedla aplikaci pro Android

Přibližně tři měsíce od uvedení aplikace pro iOS nyní Air Bank zpřístupnila aplikaci pro konkurenční Android. Podporuje např. platební QR kódy či výběr hotovosti přes terminály Sazky.

Doba čtení: 1 minuta

Air Bank brzy uvede aplikaci pro Android

Air Bank dnes svým fanouškům předvede testovací verzi mobilní aplikace pro Android. Kdy bude zpřístupněná její ostrá verze na Google Play? Jaké nadstandardní funkce nabídne?

27. 6. 2013 17:08
Doba čtení: 1 minuta

Platební QR kódy oslavily půl roku v reálném provozu

Je to již půl roku, co se podpora platebních QR kódů objevila v mobilní aplikaci prvních českých bank. Které banky je nyní podporují? A kteří výstavci faktur?

Doba čtení: 1 minuta

Jiný pohled na sebevraždu a vyhazov: Čím Air Bank zachází, tím také schází

Případ nevšedního vyhazovu tiskového mluvčího Air Bank vyvolal bouřlivé a vyhrocené ohlasy. Jde o modelový příklad toho, že sociální sítě nejsou soukromým prostorem? Profesní zklamání mluvčího? Nafouklou bublinu? Nebo ukázku toho, jak firmy na Facebooku shánějí fanoušky za každou cenu? Tady je komentář Daniela Dočekala.

Doba čtení: 7 minut