Hlavní navigace

Kabelovka zadarmo aneb co by české televize raději na internetu vůbec neviděly

Řada běžných uživatelů tento článek jistě přivítá, menší radost už z něho budou mít samotné televize. Zvláště pak Nova, která se možná prostřednictvím něj dozví, že zneužít se dá i přístup k serveru Voyo.

Doba čtení: 5 minut

Valentýnské vysílání přinešlo Óčku ve čtvrtek rekord, porazilo Smíchov od Novy

U dospělého publika pokořilo Óčko hranici jednoprocentního podílu za celý den, u diváků od 15 do 54 let dokonce dosáhlo více než dvou procent

Doba čtení: 1 minuta

Hudební ceny Óčka budou pokračovat, televize na nich ale značně ušetří

UVNITŘ VIDEO Diváci se nedočkají tradičního ceremoniálu z některé pražské sportovní haly, na nějž byli každý rok zvyklí. Odpadnou tak pochopitelně náklady na organizací a realizaci.

Doba čtení: 1 minuta

Jiří Balvín šéfem kanceláře prezidenta Miloše Zemana? Média o tom spekulují

Bývalý ředitel České televize a hudebního kanálu Óčko přihlížel výsledkům druhého kola prezidentské volby přímo s vítězem Milošem Zemanem. Připustil, že mu radil s kampaní.

Doba čtení: 1 minuta

Týden ve znamení Primy: nový kanál, nové pořady a v plánu také HD vysílání

TÝDENNÍ REVIZE – Společnost FTV Prima, provozovatel kanálů pod hlavičkou Prima, na přelomu ledna a února odtajnila řadu novinek. Jednou z nejpříjemnějších je start Primy Zoom.

Doba čtení: 5 minut

Spoty Novy, Fandy a Óčka nominovány na prestižní cenu Promax za televizní kampaň

UVNITŘ NOMINOVANÉ SPOTY – Ocenění PromaxBDA je přirovnávané k Oscarům v oblasti kreativity a kvality zpracování reklamních a promo kampaní televizních stanic

Doba čtení: 2 minuty

Óčko nečekaně zrušilo svoje výroční hudební ceny. Přesný důvod tají

Manažerka stanice Kristýna Štíhelová serveru DigiZone.cz sdělila, že hudebních cen už je na českém trhu celá řada a vedení Óčka už se v nich tudíž rozhodlo nepokračovat.

Doba čtení: 1 minuta

Multiplex 3 ve Svitavách odstartoval. Kromě televize V1 nabídne i další stanice

O výstavbě plánovaného dokrývače multiplexu 3 informoval server DigiZone.cz už na konci loňského října. Oproti původním plánům se v něm objevily i všechny ostatní kanály šířené v této síti.

Doba čtení: 1 minuta

Které televize by mohly rozšířit portfolium majitele TV Barrandov?

Jaromír Soukup se netají zájmem koupit nějakou další televizi, aby z Barrandova vytvořil větší televizní skupinu podobnou Nově a Primě. Soustředí se na specializované kanály.

Doba čtení: 6 minut

Jaký byl rok 2012 v zemské digitální televizi DVB-T? Překotný

Připomeňte si spolu s námi klíčové události spojené se zemským digitálním televizním vysíláním v České republice, které se staly v letošním roce

Doba čtení: 6 minut

Štědrodenní TV tipy: Dvanáct měsíčků, Tři oříšky pro Popelku a koncert Karla Gotta

UVNITŘ VIDEA DigiZone.cz vám usnadní volbu z dnešního štědrodenního televizního programu. Vybrali jsme pro vás jedenáct nejzajímavějších tipů z volně šířených kanálů.

Doba čtení: 3 minuty

Nova vystoupila z Asociace televizních organizací. Novými členy Óčko a Atmedia

Členství Novy v ATO skončí na její vlastní žádost 31. prosince. Nadále však bude na základě obchodní smlouvy odebírat data z peoplemetrů.

Doba čtení: 2 minuty

Pozemní vysílání je pro nenáročné diváky. To je zkrátka fakt

Diváci, kteří přijímají pozemní digitální vysílání, a je jich v Česku většina, by si měli uvědomit, že jde pro ně o nejlevnější druh příjmu, na straně televizí pak přesně naopak. Tomu odpovídá kvalita.

Doba čtení: 5 minut

Bývalý ředitel Óčka a ČT Jiří Balvín nebude členem Rady Českého rozhlasu

Nominace Jiřího Balvína do kontrolního orgánu Českého rozhlasu neprošla volebním výborem Poslanecké sněmovny, který sestavuje kandidátní listinu pro volnu radních

5. 12. 2012 16:15
Doba čtení: 1 minuta

Óčko chystá revizi aplikace pro mobily. Dostupné bude i v televizorech Panasonic

V současné době už je aplikace hudební televize Óčko, která umožňuje jeho streamování, nainstalována na 455 tisících zařízení. 43 tisíc stažení hlásí chytré televizory Samsung.

28. 11. 2012 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Óčko a Pětka zkusí prodávat reklamu společně v jednom balíčku od agentury Atmedia

Obě televize vysílají celoplošně v multiplexu 3 a sledovanost si nechávají měřit peoplemetry. Denní data za Pětku budou veřejně dostupná od prosince.

22. 11. 2012 16:00
Doba čtení: 2 minuty

V multiplexu 3 startuje Šlágr TV, čtvrtá celoplošná televize. A už se chystá pátá: Prima Zoom

Třetí celoplošný multiplex by podle dřívějších prohlášení Českých Radiokomunikací mohlo zaplnit sedm až osm televizních stanic. Ve většině krajů zbude už jen jedna volná pozice.

Doba čtení: 6 minut

Óčko má nový noční živě vysílaný pořad z Maďarska. Nabízí hudební kvízy

UVNITŘ VIDEO Na videoserveru YouTube se při této příležitosti objevilo video, které je ukázkou z daného pořadu. Prezentuje moderátorku, která je v roli nováčka značně nesvá.

Doba čtení: 1 minuta

Óčko, Pětka a Český rozhlas prémiovými partnery YouTube. Zájemců přibývá

UVNITŘ VIDEO Partnerský program pro sdílení prémiového obsahu s YouTube už dříve uzavřela pražská TV Metropol, Regionalnitelevize CZ a pořad Show Jana Krause

Doba čtení: 2 minuty

Ústavní soud po letech posvětil diginovelu, která odblokovala soudem zrušené TV licence

Zákonodárci v roce 2007 schválili změnu zákona, kterou vrátili původním šesti vítězům licenčního řízení na nové digitální televize oprávnění pro vysílání

7. 11. 2012 13:00
Doba čtení: 2 minuty

Na Zlínsku se od půlnoci na šest hodin odmlčí televizní multiplexy 1, 2 a 3

Pravidelná výluka se dotkne hlavního vysílače Tlustá hora u Zlína, České Radiokomunikace na něm naplánovaly údržbovou přestávku

Doba čtení: 1 minuta

Óčko se vypořádalo s přechodem na formát 16:9 i s archivními klipy

V současné době používá Óčko pro vysílání materiálů natočených ve 4:3 formát pillarbox, později je bude převádět do nelineárního zvětšení známého u hudebních kanálů z Velké Británie.

Doba čtení: 1 minuta

Televize Óčko je s diváky už deset let. Slaví ve velkém stylu

TÝDENNÍ REVIZE – Hudební televize Óčko se dnes při příležitosti desátých narozenin převlékla do moderního grafického kabátu. K narozeninám ji přijde popřát řada hudebních hvězd.

Doba čtení: 5 minut

Desáté narozeniny oslaví s Óčkem například Tomáš Klus nebo Tonya Graves

Kromě nového grafického vizuálu a loga se dočká v sobotu hudební televize Óčko také několikahodinové oslavy v přímém přenosu. Popřát ji přijde řada hvězd showbusinessu.

Doba čtení: 1 minuta

Nového loga, grafiky a širokoúhlého vysílání se Óčko dočká už z pátku na sobotu

UVNITŘ GALERIE Logo změní Óčko po téměř deseti letech a teprve podruhé za svoji existenci. Veškeré vysílání bude od soboty širokoúhlé ve formátu 16:9.

Doba čtení: 1 minuta

Předjednání valné hromady ATO se příliš nepovedlo. Další pokus bude 5. listopadu

Stále není jasné, zda se Asociace televizních organizací dokáže shodnout na přijetí nových stálých členů a novém rozdělení podílů na hlasovacích právech a platbách za peoplemetry

19. 10. 2012 8:00
Doba čtení: 1 minuta

ČT, Prima a Nova se dnes pokusí na valné hromadě ATO zakopat válečnou sekeru

Asociace má rozhodnout o přijetí agentury Atmedia a hudební televize Óčko za řádné členy a jednat o novém přerozdělení podílů všech členů na platbách za peoplemetrové měření

Doba čtení: 2 minuty

Někdejší reportérka Novy Lenka Benešová se vrací do Óčka. Nahradí Ivu Frühlingovou

Lenka Benešová působila na Óčku do dubna letošního roku, poté přešla do Novy, kde působila jako reportérka Televizních novin. 1. října jsme informovali jako první o jejím ochodu z této stanice.

Doba čtení: 1 minuta

Óčko nasadí novou grafiku a logo koncem měsíce, pravděpodobně 27. října

Mělo by se tak stát v den, kdy televize připravuje speciální několikahodinové vysílání ke svým desátým narozeninám. Odehrát chce i tematický blok videoklipů z let 2002 až 2012.

16. 10. 2012 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Vysočina bude v noci bez televizního signálu. Vysílač Javořice čeká výluka

Televizní diváci nebudou moci v dotčené oblasti sledovat v noci ani novou celoplošnou televizi Pětka. Údržbová přestávka se týká všech tří multiplexů, které spravují České Radiokomunikace.

Doba čtení: do minuty