Hlavní navigace

Bannerová reklama zaznamenala osmiprocentní meziroční nárůst

V lednu 2016 byl využit reklamní prostor v celkové ceníkové hodnotě 423 milionů korun, což je o osm procent více než ve stejném období loňského roku.

Doba čtení: 1 minuta

Bývalý generální ředitel skupiny Nova nastupuje k právníkům White & Case

Známá právní firma s celosvětovou působností posiluje tým o Jana Andruška. Ten dříve působil mimo jiné i jako jednatel společnosti CET 21.

17. 2. 2016 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Nakoupili jste zboží v zahraničí? Nefunguje? Je tu Řešení sporů online

EU spustila službu Řešení sporů online, neboli Online Dispute Resolution. Ta má zprostředkovat spory zákazník-obchodník mimosoudní cestou.

16. 2. 2016 15:09
Doba čtení: 2 minuty

Potvrzeno: Pavel Krbec odchází z MTG Broadcasting CZ

Jeden z jednatelů servisní firmy Primy sice stále ještě figuruje ve výpisu z obchodního rejstříku, ale už je ze společnosti na odchodu…

5. 2. 2016 14:07
Doba čtení: 1 minuta

Generální ředitelka Skupiny Barrandov dnes končí. Po vzájemné dohodě

AKTUALIZOVÁNO – Marcela Hrdá opouští k dnešnímu dni pozici generální ředitelky Skupiny Barrandov. Ve vedení komerční televize byla od dubna 2013, kdy střídala Vladimíra Železného.

Doba čtení: 1 minuta

T-Mobile prodlužuje promo na nečerpání dat u své mobilní televize

„Díky neúčtování mobilních dat se až polovina veškerého datového přenosu odehrávala v mobilní síti, druhá polovina pak na WiFi,“ prozradil operátor.

Doba čtení: 1 minuta

Synot liga pouze na placených kanálech? Podle šéfa fotbalové asociace brzy realita

„Jestli chceme ligu zkvalitnit, tak potřebujeme peníze. A velká možnost růstu příjmů je pouze v prodeji vysílacích práv," uvedl Miroslav Pelta.

Doba čtení: 1 minuta

Ostravské studio České televize slaví 60 let, nabídlo už přes 145 tisíc pořadů

UVNITŘ FOTOGALERIE – Ve skromných podmínkách začalo vysílat na Silvestra roku 1955. Od té doby tu vznikly takové perly, jako jsou Lovy beze zbraní či Divadélko pod věží.

Doba čtení: 1 minuta

Seznam.cz se zbavil minoritních vlastníků, je plně v českých rukou

„Společnosti Tiger Holding Four a Miura International vlastnily 30 % podíl ve společnosti Seznam.cz od roku 2007,“ připomněla mluvčí firmy Irena Zatloukalová.

Doba čtení: 1 minuta

Netflix dorazil oficiálně do Česka, prozatím bez lokální podpory

Oficiálně byl dnes Netflix zpřístupněn ve více než 130 nových zemích. Jeho šéf Reed Hastings mezi významnými trhy jmenoval mimo jiné sousední Polsko, dále Indonésii nebo Japonsko.

Doba čtení: 2 minuty

On-line videopůjčovna Banaxi láká na své produkty vánočním dárkem

Od konce roku 2014 do listopadu 2015 byla Banaxi i technickým zajišťovatelem služby Clubcard Kino pro obchodní řetězec Tesco. Firma se však rozhodla svou službu na našem území ukončit.

21. 12. 2015 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Internetová platforma Kuki TV bude dostupná i v chytrých televizorech

Všechna koncová zařízení podporují Kuki na zkoušku, kde si každý může zdarma, po dobu jednoho měsíce, vyzkoušet, co všechno služba umí, jak se ovládá a jak šetří čas.

21. 12. 2015 8:00
Doba čtení: 1 minuta

ČTÚ vyhodnotil smlouvy největších operátorů, nemají se čím chlubit

Přestože T-Mobile dopadl v hodnocení nejlépe, ani on nemůže být z analýzy příliš spokojený. „Je to trochu jednooký mezi slepými králem,“ zhodnotil výsledek mluvčí regulátora Martin Drtina.

Doba čtení: 1 minuta

Nova přichází s podporou streamovacího zařízení Chromecast pro portál Voyo

Chromecast se v České republice oficiálně neprodává, některé obchody ho přesto nabízejí jako běžnou součást sortimentu. Mezi uživateli už si našel značnou popularitu.

Doba čtení: 1 minuta

Nova po dlouhé době zveřejnila počet předplatitelů Voya, je jich přes 30 tisíc

„Neustále doplňujeme naší videoknihovnu o nové tituly z domácí i zahraniční produkce a nově Voyo nabízí i kompletní vysílání stanice Nova Sport 2,“ uvedl ředitel sekce nových projektů TV Nova.

Doba čtení: 1 minuta

Erotický web XX Passion novou audiovizuální službou na vyžádání

U nové služby zapsané u českého regulátora není vyloučena příbuznost k portálu Banaxi. Nápadně se podobají nejen menu obou produktů, ale také jejich loga.

9. 12. 2015 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Skončila další česká on-line videoslužba, Clubcard Kino od Tesca

Službu je možné nadále využívat pod označením Banaxi Videopůjčovna, ale bez poskytování Clubcard výhod. Produkt fungoval na českém trhu od prosince loňského roku.

Doba čtení: 1 minuta

T-Mobile zařazuje do nabídky mobilní televize nové stanice, mimo jiné i Primu Max

Z prvních statistik vyplývá, že více než polovina připojení se uskuteční přes Wi-Fi, kde ale zákazníci zaznamenali mírně horší kvalitu přenosu. Na LTE sítích je prý obraz bezproblémový.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel bulvárního webu Extra.cz spustil on-line videoportál OneTV.cz

„Zpracování i obsah je odlišný od toho, co už v Česku funguje. Naše videa jdou rovnou k věci, zaujmou diváka od první vteřiny,“ věří Nikol Štíbrová, která má projekt na starosti.

Doba čtení: 2 minuty

Mafra spouští slovenskou obdobu videoportálu Playtvak

Premiéru zde bude mít mimo jiné i unikátní internetový seriál Bude horšie, který je na Slovensku jako první svého druhu natáčený na mobilní telefon.

1. 12. 2015 13:06
Doba čtení: 1 minuta

Internetová Slow TV nabídne ptáky na lesním krmítku i pohled z vlaku

„Pořad Slow TV byl v programu Playtvak.cz svého druhu experiment. Jsme ale rádi, že vyšel výborně,“ uvedl Martin Ondráček, vedoucí projektu Playtvak.cz.

Doba čtení: 1 minuta

T-Mobile zpřehlednil aplikaci pro svou mobilní televizi

V aplikaci Mobilní TV se například objevily i doposud nevyužívané položky. V kategorii Stanice si mohou uživatelé nově seřadit programy podle svých preferencí.

Doba čtení: 1 minuta

Mobilní televizi bude nabízet zákazníkům i operátor Vodafone

„Spolupráce se společností Vodafone jasně deklaruje výrazný nárůst obliby mobilního videa,“ uvedl Radim Beňovský, projektový manažer sledovanitv.cz.

6. 11. 2015 14:08
Doba čtení: 1 minuta

České Radiokomunikace spustily nový web, změnily se i výluky vysílačů

Operátor podle vyjádření mluvčí Petry Miterové pro DigiZone.cz neustále pracuje na inovacích nejen v oblasti produktů a technologií, ale i na své prezentaci navenek.

Doba čtení: 1 minuta

Mobilní O2TV Air pro nové klienty podraží, do nabídky přibudou desítky stanic

UVNITŘ TABULKA – Operátor se nově pouští i do streamingu stanic ve vysokém rozlišení. Na platformě se klientům objeví O2 Sport HD.

Doba čtení: 1 minuta

ČTÚ začal na webu zveřejňovat ve formě dat spory s operátory a udělené pokuty

„Úřad tak pokračuje v nastoleném trendu transparentní veřejné správy, když Kontroly a pokuty jsou již 32. publikovanou datovou sadou,“ uvedl mluvčí regulátora Martin Drtina.

5. 10. 2015 10:36
Doba čtení: 1 minuta

Google přepracoval Chromecast, přináší přehled aplikací pro streamovací zařízení

UVNITŘ FOTO – Přestože Chromecast se v České republice oficiálně neprodává, některé tuzemské aplikace ho podporují. Jde například o HBO GO, Stream.cz nebo Eurosport Player.

Doba čtení: 1 minuta

Bleskové zprávy budou serióznější, po více než roce prochází proměnou

UVNITŘ FOTOGALERIE – S modernějším grafickým obalem dostaly Bleskové zprávy i nový zvuk, modernější aranže nahrál hudebník Jakub Kubín.

25. 9. 2015 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Brazzers TV Europe míří do nabídky mobilní televize od T-Mobilu

Značka Brazzers je na českém a slovenském trhu dostupná od 1. ledna loňského roku, kdy nahradila erotický kanál Private Spice. Stanice posílila evropskou produkci pro dospělé.

24. 9. 2015 12:00
Doba čtení: 1 minuta

Po Obchodu na korze se v iTunes objeví další česká filmová klasika

„Věříme, že si lidé v zahraničí tyhle perly najdou," uvedl Bontonfilm. Filmy mají být určeny Čechům aktuálně žijícím v zahraničí; krajanům, kteří jsou v zahraničí trvale usazeni, ale i fajnšmekrům.

Doba čtení: 1 minuta