Hlavní navigace

Říkají dnes o Lupě

Sdílet

Musím se přiznat, že jsem dříve čítal server Lupa.cz mnohem poctivěji než nyní. Obecně platí, že mám rád krátké zprávy, chci se rychle dostat ke všem podstatným informacím. Možná i proto jsem našel další dobrý zdroj zpráv z dění na českém internetu – Twitter. Pořád ale Lupu považuji za zajímavý zdroj informací. Mám ji nastavenou jako jeden ze zdrojů na své personalizované domovské stránce Seznam.cz. Takže při jakémkoliv otevření Seznamu zkouknu i zprávy na Lupě.

Pavel Zima, generální ředitel Seznam.cz


Na svět českého internetu se často dívám s Lupou:)
Tania le Moigne, Country Director Google


Lupa.cz je pro mě důležitým zdrojem k udržení přehledu o českém internetu.
Ondřej Tomek, investor, spoluzakladatel Centrum.cz


Na serveru Lupa.cz se občas vyskytnou téměř všichni, co na českém internetu něco znamenají.
Ondřej Fryc, CEO NetRetail Holding


I když trvale bydlím v USA, chci stále vědět, co se děje na internetové scéně v České republice. A v tom mi velmi jednoduše pomáhá pravidelné sledování Lupa.cz, kterou čtu od jejího úplného začátku.
John Vanhara, investor, CEO EastBiz Corporation


Mou větší pozornost k serveru Lupa.cz přitáhl Patrick Zandl, když kdysi analyzoval, proč podle něj Centrum Holdings (moje firma) nemá budoucnost. Dnes jsem rád, že Patrick píše pro nás a že na Lupa.cz zas píše Petr Koubský.
Jakub Unger, šéf obsahových služeb Centrum Holdings 


Server Lupa.cz čtu již dlouhou řadu let, a to z důvodu, že vždy přinášela aktuální a objektivní pohled na český internet.
Martin Kasa, podnikatel, investor 


Pokud chce někdo na českém internetu oslovit odborníky z oblasti IT, nesmí v jeho media plánu chybět servery Lupa.cz a Root.cz Významnou část cílové skupiny ACTIVE 24 tvoří právě pravidelní čtenáři těchto serverů, proto zde volíme různé formy prezentace a využíváme širokou paletu reklamních formátů, které oba servery nabízejí. Výsledky kampaní na obou serverech jsou pro nás uspokojující, velmi dobrou zkušenost máme také z týmem, který se o kampaně stará.
František Grunt, manažer marketingu ACTIVE 24


Se serverem Lupa.cz jsem spojený od začátku internetu: v roce 1998 jsem ji četl jako jediný zdroj o internetovém businessu a technologiích, poté pro ni psal, nyní nadále čtu pro novinky a analýzu trendů.
Nikola Rafaj, ředitel StartupYardu


Lupa.cz provází můj život od té doby, kdy jsem ze sociálního pracovníka konvertoval k webdesignerovi a konzultantovi. Vedle Živě.cz se vždy vymykala svým nekonvenčním a lidským přístupem a články jejich autorů vždy rád čtu. Za ty roky v mých očích předstihla aktuálností, kvalitou a hloubkou zpracování svou konkurenci.
Pavel Ungr, Senior SEO konzultant H1.cz


To, co se děje v ČR, moc nesleduji, ale když už mám touhu vědět, co je nového, otevřu si několik webů, které mám uložené v záložkách, a hned mám předhled. Lupa.cz jednou z těch záložek.
Robin Raszka, podnikatel a vývojář


Na Lupě čtu rád články Jiřího Peterky, které bývají velmi kvalitně zpracované, a občas i novinky ohledně českých startupů.
Michal Illich, podnikatel, investor, zakladatel Wikidi 


Proč čtu Lupu a co mi přináší? K Lupě mám velmi citový vztah, protože jsem k ní byl blízko pracovně v jejích počátcích, pamatuji si první redesign, první autory, redaktory, šéfredaktory. Protože mě zajímá internet, zejména český internet, a to jak z hlediska technologie, tak z hlediska média, tak z hlediska marketingu, je pro Lupa tím nejlépe zacíleným médiem, které píše pro přemýšlivé čtenáře se zájmem o věc.
David Špinar, spoluzakladatel, dnes Country Manager H1.cz 


Lupa.cz je mým každodenním společníkem a zdrojem informací nejen o „českém internetu“, ale i dění ve světě. Mám pocit, že je tu odjakživa a děsím se představy, že by tomu tak nebylo. Je jen málo serverů, kterých si tak cením ve své RSS čtečce, na mobilu, i v tabletu. Profesionální redakce i příspěvky externích autorů….. ale co, takhle bych mohla pokračovat donekonečna. Prostě Lupa.cz je boží!"
Eliška Vyhnánková, konzultantka sociálních médií NEWTON Media


Server Lupa.cz nejde nečíst, mám jí plný Twitter a všichni na ni odkazují. A Lupa.cz si to zaslouží, je aktuální, rychlá a články jsou vždycky dlouhé tak akorát.
Olga Biernátová, informační specialistka v Knihovně Tomáše Bati ve Zlíně 


Internetové a startupové prostředí je plné rychlosti, novinek, změn, inovací, inspirace… A je důležité mít stále přehled a být dostatečně informován, což mi Lupa.cz přináší.
Petra Hubačová, TechSquare


Lupa.cz je informační stálice na českém webu. Tradicí, zaměřením i kvalitou.
Michal Bláha, investor, Doporucim.cz


Nečtu server Lupa.cz. Stejně jako nečtu vlastně nic dalšího. Z nějakého masochistického důvodu občas mrknu na iDNES.cz a Super.cz (v mobilu to vypadá dost podobně, jen iDNES.cz má sportovní rubriku). Všechno ostatní mi filtrují přátelé, kamarádi, známí a uživatelé Twitteru. A oni – docela dost – server Lupa.cz čtou. Takže i když já jsem na titulce nebyl, ani nepamatuju, o spoustu článků nepřijdu. Já tedy díky svému „sociálnímu filtru“ čtu vybrané články na Lupa.cz. Nejen kmenové autory (jako Dana Dočekala, protože to je mému oboru nejbližší), ale často taky zajímavé články nejrůznějších externistů. Držím proto serveru Lupa.cz palce jako čtenář i příležitostný autor!
Adam Zbiejczuk, nezávislý konzultant

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).